Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona 1 z 1

Organizacje

: pt mar 18, 2016 7:19 pm
autor: Mistrz Gry - Kimi
Obrazek

ANBU jest elitarną organizacją zrzeszającą najwybitniejszych, najbardziej zaufanych ninja i podległą bezpośrednio pod Kage danej wioski. Każda z wiosek shinobi ma swoje własne siły specjalne i to właśnie wojownicy ANBU je stanowią. Ich zadaniem jest nie tylko ochrona władcy, ale także wykonywanie dla wioski tajnych misji, w większości tych o randze S. Są dopuszczeni do informacji niejawnych i cieszą się powszechnym szacunkiem i uznaniem.
Każdy członek ANBU nosi charakterystyczną maskę, mającą za zadanie ukryć jego tożsamość przed niepowołanymi. Ma także indywidualny pseudonim oraz specjalną zbroję i płaszcz, stanowiące podstawowe wyposażenie członka organizacji i zapewniane im przez wioskę.


1. ANBU wykonują rozkazy Kage oraz władz wioski. Mogą mieć bezpośredniego, wskazanego w fabule zwierzchnika.
2. O przyjęcie można starać się tylko w fabule. Kage sam może wysłać "zaproszenie do oddziałów specjalnych", lub gracz może starać się o to osobiście.
3. Przyjmuje się jedynie najlepszych ninja w dane wiosce - takich, którzy wykazali się czymś nadzwyczajnym i cieszą się dużym zaufaniem.
4. Młodociani członkowie ANBU często nabierają pod skrzydłami organizacji doświadczenia i rozwijają nadzwyczajne zdolności.
5. Członkowie ANBU muszą być odporni na psychiczne sztuczki i próby manipulacji. Mogą być związani przysięgą bądź pieczęcią w celu nieujawnienia tajnych informacji.


Obrazek

Akatsuki jest przestępczą organizacją składającą się z wyjątkowo silnych i niebezpiecznych shinobi, wyróżniających się w jakiś sposób na tle innych. Jej głównym celem jest schwytanie wszystkich Bijuu. Każdy członek tej organizacji posiada charakterystyczny ubiór, czyli czarny płaszcz z wizerunkiem czerwonych chmur w białym obramowaniu. Na ochraniaczach widnieje długa rysa, oznaczająca porzucenie Ukrytej Wioski. Ubioru dopełniają czarne sandały z białymi, materiałowymi elementami sięgającymi łydek. Prawdopodobnie wszyscy ninja z Akatsuki są umieszczeni w „Książeczce Bingo” czyli ogólnokrajowym rejestrze poszukiwanych ninja.


1. Organizacja znajduje i werbuje członków jedynie poprzez fabułę. Nie istnieje możliwość "zgłoszenia się" - lider organizacji musi w sposób fabularny usłyszeć o interesującym ninja-indywidualiście i zdecydować o próbie zwerbowania go.
2. Organizacja przyjmuje jedynie wybitnych nukeninów o wysokiej randze.
3. Organizacja dąży do wykonania swojego celu, nie zdradza jednak go osobom postronnym, pilnuje swoich sekretów.
4. Organizacja zbiera również środki na realizację swoich celów.