Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona 1 z 1

Oddam postać!

: ndz cze 05, 2016 7:13 pm
autor: Mistrz Gry - Kimi
Obrazek

Oddawanie postaci to proceder obwarowany pewnymi zasadami i pełen wątpliwości. Jednak lepiej jest komuś powierzyć postać tkwiącą w fabule, niż żeby dana postać nagle po prostu się rozpłynęła, co bardzo zaburza rozgrywkę.

1. Oddać można postać rangi od D do A włącznie.
2. Przed oddaniem postaci należy zakończyć wszystkie bieżące wątki i zniknąć z tematów fabularnych.
3. Chcąc oddać postać należy skrupulatnie wypełnić poniższy formularz:

Kod: Zaznacz cały

Imię i nazwisko postaci:
Ranga postaci oraz funkcja w wiosce:
Zarezerwowany wygląd postaci:
Krótki opis charakteru postaci:
Streszczenie dotychczasowych losów:
Powód decyzji:

4. Przejęcie postaci musi zostać uzgodnione z administratorem.
5. Przy przejęciu postaci gracz jest zobowiązany kontynuować jej linię fabularną, zachowując wszystkie cechy fizyczne i psychiczne. W razie niedostosowania się gracza do postaci, zostanie ona odebrana. Przejęcie postaci nie może być traktowane jako sposób na zdobycie wyższej rangi.

Przejęcie postaci jest akceptowane w wypadku osób mających problem z napisaniem własnej karty postaci, pod warunkiem że dostosują się one do oddanej postaci.

Obrazek

Re: Oddam postać!

: pn cze 06, 2016 10:24 am
autor: Ryu Inuzuka
Imię i nazwisko postaci:
Ryu Inuzuka

Ranga postaci oraz funkcja w wiosce:
C - Genin

Zarezerwowany wygląd postaci:
Kiba Inuzuka

Krótki opis charakteru postaci:
Ryu to nie do końca zrównoważony chłopak po przejściach. Na co dzień bardzo pogodny, uśmiechnięty, pomocny i przyjacielski. Pomimo tego, gdy ktoś zalezie mu za skórę, nigdy nie odpuszcza - nie ma zmiłuj się. Zdecydowanie lepiej być jego przyjacielem niż wrogiem. Taka zawziętość i ambicja to cechy nabyte poprzez idiotyczne zachowania ludzi, które potrafią "zagotować" Ryu do czerwoności. często bywa też brutalny i nieustępliwy. Pomimo tak skrajnych cech, chłopak nauczył się opanowywać swoje emocje, jeśli zachodzi taka potrzeba - dwudziesta piąta zasada Shinobi. Uwielbia obserwować ludzi i wyciągać na podstawie tej obserwacji wnioski. Najczęstszym takim wnioskiem okazuje się fakt, że to psy są lepsze od człeków. Skoro już przy psach jesteśmy... Poprzez silną więź emocjonalną z Tetsu oraz fakt, że Ryu wychowywał się z tym czworonogiem, przejął od niego część psich cech. Drapie się za uchem, często porusza się na czterech kończynach i ślini się na widok jedzenia. Bez obaw - sika jak człowiek.

Streszczenie dotychczasowych losów:
Za wiele to się nie podziało, przydział do drużyny, kilka starć z Sensei i fabularne odejście.

Re: Oddam postać!

: sob cze 25, 2016 2:41 pm
autor: Uchiha Toshiko
Imię i nazwisko postaci: Toshiko Uchiha
Ranga postaci oraz funkcja w wiosce: C, Genin
Zarezerwowany wygląd postaci: Karin Uzumaki
Krótki opis charakteru postaci: Marudna, wygadana, wyszczekana, trollująca... Takie połączenie temperamentu Sakury i Karin z kobiecością Mizukage. Tak w skrócie.
Streszczenie dotychczasowych losów: Karta Postaci nie jest długa, więc można spokojnie przeczytać. Ale w skrócie: miała trudne początki, z rodziną handlowała po krajach, wróciła jakiś rok temu do wioski, zdała na genina. Jest świeżo po egzaminie.
Powód decyzji: Miałem ustaloną fabułę z Chubu, ale z racji, że go nie ma to postać jest mi kompletnie nie potrzebna. Można oddać, można usunąć.

Dodam jeszcze, że postać ma możliwość nauki 3 technik rangi B za akademię.

Re: Oddam postać!

: sob cze 25, 2016 2:46 pm
autor: Shikami Nara
Imię i nazwisko postaci: Shikami Nara
Ranga postaci oraz funkcja w wiosce: C, Genin
Zarezerwowany wygląd postaci: Shikadai i Shikamaru Nara
Krótki opis charakteru postaci: Leniwy, ale inteligentny. Pewny siebie, trochę udający kontuzje i nie mający poszanowania dla rang - czyli zamiast per Hokage gada "Kiruzu".
Streszczenie dotychczasowych losów: Karta postaci nie jest długa. Można przeczytać! Ogólnie to zdał egzamin, trafił do drużyny z Choumi i Imeki. Ogólnie jest teraz w trakcie "testu".
Powód decyzji: Początki były fajne. Później miałem ustaloną akcję z Kazukim (taki nerd), ale odszedł z forum. Próbowałem nim grać na siłę, ale poddałem się.

Postać ma 2 techniki rangi B (klanowe) oraz możliwość nauki jeszcze jednej rangi B. Oczywiście wszystko za akademię.