Spis postaci NPC

Miejsce, gdzie znajdują się karty postaci, dyskusje na tematy związane z forum i tym podobne. Jeśli ma się do rozwiązania jakiś problem to właśnie odpowiednie do tego miejsce.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Spis postaci NPC

Post ndz mar 27, 2016 3:52 pm

Obrazek

NPC specjalni:

Uchiha Kiruzu

Sandaime Hokage - Trzeci Hokage
Wiek: 27 lat
Umiejętności: Sharingan - doujutsu
Techniki: nieznane


Urodził się jako najmłodszy syn Atsuko i Himariego Uchihów. Od najmłodszych lat wykazywał duże zdolności i talent do ninjutsu. Wspominany przez znajomych i przyjaciół jako aktywny i pozytywny, oraz bardzo uprzejmy chłopak, szybko skończył Akademię i awansował na coraz wyższe stopnie w hierarchii wioski, goniąc swojego starszego, nieco leniwego brata, Kunaia. W bardzo młodym wieku został chuuninem i nauczył się efektywnie wykorzystywać swoje doujutsu. Następne kilka lat upłynęło mu pod znakiem wzmożonych treningów i wykonywania misji dla wioski. Nad światem ninja zawisły czarne chmury, a młody Kiruzu zdawał sobie sprawę, że napięcia na scenie międzynarodowej mogą szybko zmienić się w otwartą wojnę. Zanim to jednak nastąpiło, otrzymał zasłużony awans na jounina, dołączając do grona elitarnych ninja Konoha-Gakure. Także jego rodzeństwo - siostra Katana i brat Kunai - rośli w siłę i wyrabiali sobie dobrą renomę. Mimo różnic w wieku, dogadywali się świetnie. Cała trójka zyskała sławę niepokonanego rodzeństwa, zdolnego do wykonania każdej, nawet najtrudniejszej misji. Znani byli i szanowani przez wszystkich ninja w wiosce, niektórzy skłonni byli nawet nazwać ich “Wielką Trójką”. Jednakże tej sielance położyła kres wielka wojna, podczas której losy ich trzyosobowej drużyny miały odmienić się na zawsze. Z początku święcili triumfy, odnosząc szereg efektownych zwycięstw, jednak z czasem ich pozycja zaczęła słabnąć - wraz zw wzrostem ilości wymagających przeciwników. Raporty o ich działalności stały się nieregularne, a wieści było coraz mniej. Czas mijał, wojna toczyła się swoim torem, a do Wioski Ukrytego Liścia wrócili ciężko ranni Kiruzu i jego siostra. Okazało się, że tym razem “Wielka Trójka” nie podołała zadaniu, mierząc się z przewagą liczebną przeciwników ponad ich siły. Uchiha stracił oko. Starszy brat i niezastąpiony członek ich drużyny, Kunai, zginął w trakcie pełnienia obowiązków. Jego imię i nazwisko znalazło się na Kamieniu Bohaterów, a drogi pozostałego przy życiu rodzeństwa rozeszły się; odtąd nie byli ze sobą już tak blisko. Na szczęście wojna miała się już ku końcowi. Tuż przed jej końcem Kiruzu, w uznaniu za jego zasługi i zdolności przywódcze, został wybrany na Trzeciego Hokage, tym samym przerywając dominację drugiego z klanów założycielskich Konohy - Senju. Powszechnie lubiany Uchiha szybko zjednał sobie przychylność wielu możnych i władców krain. Jego notowania znacząco wzrosły także po oficjalnym zakończeniu działań wojennych i zawarciu rozejmu. Obecnie robi wszystko, aby doprowadzić Konohę do dawnej świetności i jeszcze wzmocnić jej potencjał bojowy, a także zawczasu reagować na wszelkie możliwe zagrożenia. Dba również o kształcenie młodego pokolenia ninja, nie chcąc by ktokolwiek z młodych shinobi musiał w przyszłości przeżywać ból, jakiego on i jego rówieśnicy zaznali podczas wojny, tracąc rodziny i kompanów.Uchiha Katana

Prywatna doradczyni Hokage, nieoficjalna Liderka Anbu
Wiek: 33 lata
Umiejętności: Sharingan - doujutsu
Techniki: nieznane


Urodziła się jako najstarsza córka Atsuko i Himariego Uchihów. Chociaż była rozpieszczana, nigdy nie spoczywała na laurach, ciężko trenując i szybko rosnąc w siłę. Akademię Ninja skończyła z wyróżnieniem, a jako geninka zdołała aktywować swoje doujutsu; nauczyła się też z niego korzystać. Jako nastolatka awansowała na stopień chuunina, jednak nie opuściła dotychczasowej drużyny, wykonując z nią coraz trudniejsze misje. Po pewnym czasie jednak ta więź osłabła, a grupa została rozwiązana. Wtedy jednak została przydzielona do składu ze swoimi dwojga młodszymi braćmi. Z początku nie rozumiała powodów tej decyzji, wkrótce jednak stwierdziła, że nikt nie jest tak zgrany jak ich drużyna. Trzymała ich w ryzach, zmuszając do większego wysiłku. Tak więc jej rodzeństwo - młodsi bracia Kunai i Kiruzu - rosło w siłę i wyrabiało sobie dobrą renomę, goniąc starszą siostrę, która wcale im nie odpuszczała. Mimo różnic w wieku, dogadywali się świetnie. Cała trójka zyskała sławę niepokonanego rodzeństwa, zdolnego do wykonania każdej, nawet najtrudniejszej misji. Znani byli i szanowani przez wszystkich ninja w wiosce, niektórzy skłonni byli nawet nazwać ich “Wielką Trójką”. Jednakże tej sielance położyła kres wielka wojna, podczas której losy ich trzyosobowej drużyny miały odmienić się na zawsze. Z początku święcili triumfy, odnosząc szereg efektownych zwycięstw, jednak z czasem ich pozycja zaczęła słabnąć - wraz ze wzrostem ilości wymagających przeciwników. Raporty o ich działalności stały się nieregularne, a wieści było coraz mniej. Czas mijał, wojna toczyła się swoim torem, a do Wioski Ukrytego Liścia wróciła ciężko ranna Katana z bratem Kiruzu. Okazało się, że tym razem “Wielka Trójka” nie podołała zadaniu, mierząc się z przewagą liczebną przeciwników ponad ich siły. Najmłodszy brat stracił oko. Starszy brat i niezastąpiony członek ich drużyny, Kunai, zginął w trakcie pełnienia obowiązków. Jego imię i nazwisko znalazło się na Kamieniu Bohaterów, a drogi pozostałego przy życiu rodzeństwa rozeszły się; odtąd nie byli ze sobą już tak blisko. Na szczęście wojna miała się już ku końcowi. Kiedy Kiruzu został wybrany Trzecim Hokage, ona stanęła na szczycie elitarnych oddziałów Anbu. Od tego czasu wspiera swojego brata, sama pozostając w cieniu i dbając o bezpieczeństwo i interesy wioski. Chociaż między nią a Kiruzu często wybuchają drobne spory, na najważniejsze rzeczy poglądy mają podobne, co pozwala uniknąć rozłamów. Często doradza mu w sprawach związanych z dobrem wioski, jako “ta starsza siostra”.Akuma (nazwisko nieznane) - pseudonim “Shiroi no Hebi” (Biały Wąż)

Jounin z Konohy
Wiek: nieznany; około 35 lat
Umiejętności: bystry analityk, elitarny wojownik, dokładnie umiejętności nieznane
Techniki: nieznane


Okoliczności jego przyjścia na świat i dorastania nie są powszechnie znane. Przynajmniej nikt z żyjących nie może się pochwalić, że kiedykolwiek mu o tym opowiedział. Pierwsze zapiski, jakie da się znaleźć w archiwum Konohy dotyczące jego osoby to dokumenty monitorujące jego postępy w Akademii Ninja - same najlepsze oceny, wyróżnienia i tylko od czasu do czasu dopiski “brak kontaktu z rodzicami”, “przejawia skłonności do okrucieństwa” i “nie integruje się z pozostałymi uczniami”. Karta zapisu, na której znalazłyby się imiona i nazwiska jego rodziców, a także inne podstawowe dane, także zaginęła.
Akuma jako uczeń bardzo szybko skończył akademię i dołączył do trzyosobowej drużyny ninja. Szybko wsławił się bystrością zmysłów i wyjątkowo skutecznymi wynikami. Zawsze jednak stał na uboczu - choć doceniany, nie szukał uwielbienia. Wtedy było już jasne, że jest sierotą. Awans na chuunina i wreszcie jounina przyszedł mu stosunkowo szybko. Brał udział w wojnie, gdzie ponownie zabłysnął, będąc na ustach wielu oddziałów. Wyjątkowo sprawnie walczył a i był uważany za genialnego stratega. Niektórzy nawet wieścili mu rychłe objęcie stanowiska Hokage. Miejsce to jednak przypadło Uchiha Kiruzu, co mocno ubodło jego dumę i sprawiło, że w Akumie zakiełkowała wypalająca wnętrzności złość.
Przeszedł jednak nad tym do porządku dziennego, tymczasem jednak coraz częściej odzywały się w nim pewne instynkty, które przez lata zwalczał, wiedząc iż są niegodziwe. Najbardziej jednak interesował go rozwój i postęp świata, chciał być tym, który pozna jak największą ilość technik, który będzie w stanie manipulować duszami innych. Przy czym najbardziej obawiał się braku czasu - śmierci, która ucięłaby wszystkie starania. Jego rodzice byli potężnymi shinobi, a jednak zginęli jak psy. Nie chciał powtórzyć ich scenariusza. Wielu było takich, którzy dzielili podobny los i podobne aspiracje, jednak niewielu miało takie możliwości jak Akuma - bystry, analityczny umysł, niebywałe zdolności w ninjutsu i tą nadzwyczajną wytrwałość, która nie pozwalała poddać się, nawet gdy prowadzone badania zdawały się być skazane na porażkę.
Jounin był powszechnie znany i doceniany, dzięki czemu nie miał najmniejszych problemów z uzyskaniem dostępu do akt, tajnych zwojów i archiwów wioski. Hokage Kiruzu również bardzo cenił skuteczność i badania prowadzone przez Akumę, co tylko ułatwiło mu zorganizowanie wszystkiego, co było mu potrzebne do ich kontynuacji. Obecnie od czasu do czasu wykonuje zadania dla wioski, ale najwięcej czasu spędza jednak w jej murach, oddając się coraz bardziej zaawansowanym badaniom nad naturą technik ninja. Interesują go również młode talenty z wioski...

Strażnicy przy bramach i osoby odpowiedzialne za ochronę wioski:

Ikari Genzo
Wiek: 45 lat
Ranga: Jounin - S
Natury chakry: Raiton, Fuuton, Doton
Były wojownik Anbu, doświadczony w wielu bojach i walkach. Posiada bardzo dużą wiedzę na temat życia shinobi i groźną aparycję. Raczej nie wdaje się w zbędne rozmowy, nie angażuje się towarzysko, ale też nie rzuca się niepotrzebnie w wir walki - woli najpierw opracować strategię. Nie przepada za towarzystwem, samotnik. Jego atutową techniki są powiązane z naturą chakry - może korzystać z Rantonu, zwiększając swoją szybkość i siłę. Jest bardzo dobry w taijutsu i ninjutsu, a także soshijutsu.

Masako Teriyama
Wiek: 31 lat
Ranga: Jounin - S
Natury chakry: Katon, Doton, Fuuton
Specjalistka w zakresie youtonu. Posiada bardzo dużą siłę niszczącą, sprawnie posługując się lawą i kwasem, jednak mimo ognistego temperamentu na co dzień wydaje się nadzwyczaj spokojna. To wyważona kobieta o dużym doświadczeniu bojowym. Przysłużyła się wiosce podczas wojny, prowadząc duży oddział. Lubi przystojnych mężczyzn, ale dzieci niekoniecznie. Walczy również z użyciem wachlarza i zaawansowanego ninjutsu.

Mirane Kozetsu
Wiek: 26 lat
Ranga: Jounin - A
Natury chakry: Suiton, Fuuton
Jounin o dość luźnym podejściu do życia. Z reguły wesoły, wyluzowany, nie traktujący niczego poważnie - dopóki nie dzieje się coś niepokojącego. Wtedy staje się czujny jak pies gończy. Nie odpuszcza i wreszcie pokazuje jak jasno i chłodno potrafi myśleć. Potrafi korzystać z origami, ale dobrze czuje się również w jikuukan ninjutsu i soshijutsu.

Masato Houzuki
Wiek: 25 lat
Ranga: Jounin - A
Natury chakry: Suiton, Doton
Spokojny, raczej cichy młody mężczyzna z klanu Houzuki. Stara się nie wchodzić w niepotrzebne spory i po prostu robić swoje. Często patroluje mury dookoła wioski i pilnuje bram. Doskonale walczy za pomocą suitonu, ale i wszelkie techniki związane z bronią miotaną, ciętą i tłuczoną nie są mu obce. Siła fizyczna którą wspomaga Suika no Jutsu bardzo pomaga mu w walce wręcz.

Shigure Nozawa
Wiek: 24 lata
Ranga: Jounin - A
Natury chakry: Suiton, Fuuton, Raiton
Skryta, błękitnooka i długowłosa piękność, która słynie z korzystania z rzadkiej mieszanki natur - Hyoutonu. Nie pokazuje tej sztuki jednak byle komu, woli zachować ją na najpoważniejszych przeciwników. Czasem efektownie łączy ją z Raitonem. Szczędzi wielkich słów, ale wioska jest dla niej olbrzymią wartością. Równie dobrze korzysta z genjutsu i jikuukan ninjutsu.

Kisetsu Nozawa
Wiek: 22 lata
Ranga: Chuunin - A
Natury chakry: Doton, Katon
Młodsza siostra Shigure, za wszelką cenę nie chcąca być "tą gorszą". Jest głośna i wiele mówi, szybko atakuje i nie patyczkuje się w zakrywanie kart. Za to równie mocno kocha wioskę. Specjalistka od broni wszelakiej i pieczętowania jej w zwojach w celu zasypania przeciwnika jej gradem. Zna się na fuuinjutsu i taijutsu. Lubi rywalizację i hazard. Wciąż chuuninka, chociaż jej zdolności są godne jounina.

Nanaka Udegashi
Wiek: 27 lat
Ranga: Jounin - A
Natury chakry: Katon, Fuuton
W młodym wieku wcielona do Anbu ze względu na duże możliwości. Potrafi korzystać z elementu kryształu i rzucać skomplikowane genjutsu, a także inne techniki mentalne. Doskonale infiltruje i zdobywa informacje. Często wysyłana na misje zwiadowcze, choć czasami zdarza jej się również pilnować bezpieczeństwa w wiosce. Nie zdradza się ze swoimi umiejętnościami.

Kouchi Nagare
Wiek: 16 lat
Ranga: Chuunin - B
Natury chakry: Suiton, Raiton
Nie wygląda i nie zawsze zachowuje się odpowiednio do swojego wieku, ale jest bardzo uzdolnionym, choć młodym ninja. Udanie korzysta z mieszanki Suitonu i Raitonu, w dodatku bardzo dobrze radzi sobie z shurikenjutsu, a nawet w walce w zwarciu. Przydaje się też jako "ten niepozorny". Wkurza się, gdy ktoś go nie docenia, a to znacząco dodaje mu sił.

Miharu Tsunayoshi
Wiek: 26 lat
Ranga: Chuunin - A
Natury chakry: Fuuton, Raiton
Nie jest jouninem tylko ze względu na to, że nigdy specjalnie mu nie zależało na awansie. Nawet egzamin na chuunina wiele razy po prostu zignorował. Zamiast brać udział "w tych cyrkach", jak to nazywał, wolał spędzać czas na wielogodzinnych treningach. Jest mistrzem kenjutsu, które często łączy z naturami chakry. Czasem nazywają go "najszybszym ostrzem Konohy", bo podobno porusza się szybciej niż własny cień. Dość wycofany, sprawia wrażenie lenia, ale nie daje sobie w kaszę dmuchać.

Kanashimi Nara
Wiek: 18 lat
Ranga: Chuunin - B
Natury chakry: Doton
Młody, obiecujący talent w straży Konoha-Gakure. Marzy o dostaniu się do elitarnych oddziałów Anbu. Aktywny i sympatyczny chłopak, dla którego wioska i jej mieszkańcy są olbrzymią wartością. Specjalista od broni wszelakiej - miotanej, siekanej, tłuczonej i ciętej. Dobry w taijutsu, potrafi także bardzo dobrze korzystać ze swoich klanowych technik, dzięki czemu unieruchamia przeciwnika.

Sawako Minamura
Wiek: 17 lat
Ranga: - B
Natury chakry: Katon
Koleżanka Kanashimiego z jednej klasy w Akademii. Rywalizują ze sobą, ale równocześnie coś ich do siebie ciągnie. Sawako to twarda dziewczyna, która nie pozwala na manipulowanie sobą i ma dość ostry temperament. Bywa mocno sarkastyczna. Doskonale walczy za pomocą taijutsu; potrafi otwierać bramy chakry. Dobrze radzi sobie też z bronią pieczętowaną w zwojach oraz z Katonem.

Ginmaru Senju
Wiek: 28 lat
Ranga: Jounin - A
Natury chakry: Doton, Suiton, Fuuton
Potężny użytkownik Mokutonu. Władanie roślinnością nie jest dla niego żadnym problemem. Czasem dodaje do niego zaawansowane ninjutsu i naturę fuutonu. Od zawsze stanowi podwalinę systemu obronnego wioski. Jest dość pewny siebie i raczej mało sympatyczny względem innych ludzi, jednak można zrzucić to na karb odpowiedzialności - często wietrzy spiski i "przesłuchuje" ludzi, szukając podejrzanych zachowań.

Atsume Uchiha
Wiek: 26 lat
Ranga: Chuunin - B
Natury chakry: Katon, Raiton, Doton
Leniwy i niespecjalnie angażujący się w cokolwiek, przynajmniej na pozór. Z reguły przesiaduje w budce strażniczej razem z Matsu, z którą nieustannie po przyjacielsku drze koty (ewentualnie wysłuchuje wszystkiego niewzruszony, niemalże ją ignorując). Chociaż nie sprawia wrażenia, dysponuje potężnymi technikami żywiołowymi a także wzbudzającym powszechny szacunek doujutsu. Kiedy jednak włącza się do walki, jest diabelsko skuteczny.

Matsu Senju
Wiek: 25 lat
Ranga: Chuunin - B
Natury chakry: Suiton, Doton, Fuuton
Nieco hiperaktywna i przemądrzała dziewczyna z klanu Senju, potrafiąca korzystać z Mokutonu. Zwykle występuje w parze z Atsume Uchihą, z którym są jak ogień i woda. Zwolenniczka zdrowego trybu życia, ekologii i organicznej żywności. Jej życiowym celem jest przekonanie wszystkich dookoła do swoich poglądów. W walce bardzo żywiołowa - dosłownie i w przenośni. Dobrze się bije i doskonale uzupełnia z Uchihą.


Inne funkcje w wiosce:

Kaneko Uzumaki
Wiek: 25 lat
Ranga: S
Natury chakry: Katon
Wioskowa specjalistka w zakresie fuuinjutsu. Każdy adept chcący zgłębiać tajniki tej sztuki wcześniej czy później zamieni z nią choć kilka słów. Uprzejma, grzeczna i spokojna, chętnie dzieli się swoją wiedza, ale zawsze pyta o powód takiego zainteresowania, gdyż wie jak wiele szkód potrafią wyrządzić źle wykonane techniki pieczęci. Pochodzi ze zniszczonej kilka dobrych lat temu Uzushio-Gakure.

Katsuo Yamanaka
Wiek: 21 lat
Ranga: Jounin - A
Natury chakry: Suiton
Jeden z głównych deszyfrantów i "wyciągaczy informacji" w wiosce. Chociaż dobrze radzi sobie w bezpośredniej walce, to jednak jego głównym atutem są wysoko rozwinięte zdolności klanowe, a także wyjątkowo silna wola, pozwalająca na stosowanie różnorodnych technik mentalnych. Dzięki analitycznemu umysłowi jest w stanie złamać niemalże każdy szyfr. Często można go znaleźć w strażnicy do której przylatują gołębie z wiadomościami lub w okolicach gabinetu Hokage i przyległych do niego biur.

Aishi Taketsu
Wiek: 22 lata
Ranga: Chuunin - B
Natury chakry: Katon, Fuuton, Raiton
Główna kurierka w Wiosce Ukrytego Liścia. Chociaż nie sprawia wrażenia, potrafi być bardzo szybka i znajdować cel bez żadnego problemu. Pomaga jej w tym zaawansowana zdolność wyczuwania chakry. Potrafi namierzyć każdego nawet na daleką odległość. Oprócz tego zna techniki z aż trzech natur chakry. Poza tym niestety strasznie marudzi i udaje, że nic jej się nie chce - prawda jednak jest taka, że bardzo lubi czuć się potrzebna i wykonywać zadania kurierki.

Sayuri Hamae
Wiek: 26 lat
Ranga: Jounin - S
Natury chakry: Raiton
Główna medyczka w szpitalu w Konoha-Gakure. Prawdziwy mózg - potrafi zajmować się wieloma czynnościami naraz i wcale się nie pogubić; myśli wielotorowo i bardzo szybko. Dysponuje olbrzymim zasobem technik i umiejętności medycznych. Myśli na chłodno, nigdy nie traci głowy, nawet w krytycznej sytuacji. Często szkoli nowe pokolenie. Poza tym jest kobietą świadomą swoich atutów, pewną siebie i nie bojącą się wyzwań. Dobrze manipuluje ludźmi.

Yuriko Hyuuga
Wiek: 24 lata
Ranga: Jounin - A
Natury chakry: Suiton, Katon
Druga główna medyczka w Wiosce Ukrytego Liścia. Bardzo sympatyczna i utalentowana. Ma łagodne podejście i wierzy, że jej zadaniem jest pomóc jak największej ilości osób. Nawet jeśli kogoś nie lubi, to pomoże. Lubi raczyć ludzi morałami, przy czym jest bardzo współczująca. Doskonale opanowała swoje doujutsu, co pomaga jej w pracy w szpitalu. Jest doskonałym iryo-ninem, potrafi korzystac też z dwóch natur chakry.

Sanaka Uchiha
Wiek: 15 lat
Ranga: Chuunin - B
Natury chakry: Katon, Raiton
Najmłodsza zarówno wiekiem jak i stażem medyczka w Konoha-Gakure, cały czas na swego rodzaju stażu. Dopiero się uczy, ale jej zadaniem często jest rozmowa z pacjentami, zbieranie informacji i wywiad, a także podtrzymywanie ich na duchu. Jest dość sympatyczna, chociaż rzadko od razu mówi to, co myśli, raczej skryta, choć podchodzi z dobrym słowem do niemalże każdego. Aktywowała swoje kekkei genkai jaki czas temu, potrafi też korzystać z dwóch natur chakry.

Matsuo Watari
Wiek: 20 lat
Ranga: Chuunin - B
Natury chakry: Fuuton
Drugi kurier w Konoha-Gakure. Dobrze sobie radzi ze swoimi zadaniami - w ogóle można go nazwać wielozadaniowym. Potrafi wyczuwać chakrę, zna podstawowe ninjutsu medyczne, korzysta z kenjutsu oraz natury chakry fuuton, a także może używać Uwolnienia Magnesu. Wioska wiąże z nim duże nadzieje. Często ją patroluje, chociaż oficjalnie nie należy do brygad porządkowych. Dość pewny siebie, ale nie pokazuje tego na zewnątrz. Lubi wkręcać ludzi i robić sobie z nich jaja. Czasem wypowiada się w sposób nie do końca zrozumiały dla przeciętnego mieszkańca.

Mizumi Sakanano
Wiek: 25 lat
Ranga: Chuunin - B
Natury chakry: Doton
Nauczyciel w Akademii Ninja Wioski Ukrytego Liścia. Oddany swojej pracy i swoim uczniom. Dba o ich dobro, co objawia się głównie przyprowadzaniem małych wagarowiczów z powrotem na lekcje. Stara się traktować wszystkich równo. Niestety łatwo wpada w złość, nie waha się też srogo ukarać studentów za głupie dowcipy. Przekazuje wiedzę w sposób zrozumiały i jasny. Lubi uczniów dążących do wiedzy. Jest specjalistą od tradycyjnych sztuczek shinobi i historii wioski.