Techniki Akatsuki

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Techniki Akatsuki

Post wt kwie 05, 2016 12:22 am

Techniki Akatsuki:

Obrazek
Genryū Kyūfūjin - Dziewięć Pożerających Pieczęci Smoków Zjaw
Technika służąca do pieczętowania biju wewnątrz ogromnej statuy Gedō Mazō. Następnie dziesięciu użytkowników staje na jej palcach zajmując pozycję według swoich pierścieni. Wszyscy składają pieczęć skupiając swoją chakre i zaczynają przekazywać ją statuy, a na jej palcach zapalają się symbole kanji odpowiadające pierścieniom. Po takich przygotowaniach Gedō Mazō otwiera usta, a z nich wydobywa się dziewięć strumieni energii przypominających smoki, które chwytają i otaczają ofiarę. Rozpoczyna się proces pochłaniania biju. Możliwa jest też ekstrakcja chakry biju z ciała jinchuuriki. Po jej zakończeniu na głowie statuy otwiera się jedno oko. Wykonanie techniki zabiera bardzo dużo czasu i energii. Na wyciągnięcie biju potrzeba 3 dni gdy obecni są wszyscy członkowie. Technikę można wykonywać w mniejszą ilość osób, lecz zajmuje to znacznie dłużej.
Chakra: -
Ranga: S
Czas nauki: 15 dni
Wymagania: członkostwo w Akatsuki, posiadanie pierścienia

Shinenha - Droga Myśli
Technika pozwalająca każdemu członkowi Akatsuki noszącemu pierścień na komunikację między sobą niezależnie od odległości. Wymaga to jednak chwili skupienia i nie może być wykorzystywane w walce. Pierścień lidera pozwala także na odnalezienie pozostałych pierścieni.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul.
Chakra: 5 za każde nawiązanie połączenia (niezależnie od długości konwersacji)
Ranga: -
Czas nauki: 3 dni
Wymagania: członkostwo w Akatsuki, posiadanie pierścienia

Gentōshin no Jutsu - Technika Magicznej Latarni
Członkowie grupy mogą zbierać się w kryjówkach pod postacią iluzorycznych postaci, co umożliwia swobodne rozmowy wszystkich członków, lub przekazywanie chakry niezbędnej do niektórych technik. Postacie są dokładnym odwzorowaniem aktualnego wyglądu ludzi, aczkolwiek z tą różnicą, że stoją i jedną ręką trzymają pieczęć. Widma ulegają pewnym zakłóceniom, przez co obraz czasem chwilowo się zniekształca, podobnie dzieje się z głosem.
Chakra: -
Ranga: -
Czas nauki: 3 dni
Wymagania: członkostwo w Akatsuki, posiadanie pierścienia