Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona 1 z 1

Jiton - Uwolnienie Magnesu

: wt kwie 05, 2016 11:01 pm
autor: Mistrz Gry - Kimi
Obrazek

Jiton - Uwolnienie Magnesu
Zaawansowana transformacja natury chakry łącząca element ziemi i powietrza w celu stworzenia sił magnetycznych o różnych właściwościach i zastosowaniach. Wybiera się jedno z dwóch.

Wymagana specjalizacja: soshijutsu, natury chakry: fuuton, doton.

Jakuhō no Sōjin - Podzielny Ludzki Magnes
Użytkownik jest w stanie namagnesować wszystko czego tylko dotknie. Co więcej jeśli ktoś, lub coś wejdzie w kontakt z obiektem właściwości magnetyczne udzielają się też jemu. Z każdym takim podziałem siła słabnie. Po naładowaniu przeciwnika ładunkiem użytkownik ładuje inne obiekty, jak na przykład bronie, ładunkiem przeciwnym co powoduje natychmiastowe i automatyczne przyciąganie.

lub

Satetsu - Żelazny Piach
Użytkownik używa jako broni żelaznych drobin przypominających piasek. Kontroluje je za pomocą elementu magnesu wytwarzanego przez własną chakre.

Uwaga: Możliwość nauki niektórych technik jinchuuriki Shukaku, ze zwiększonym kosztem chakry - 25% zaokrąglone w górę.

Techniki:

Satetsu Shigure - Ulewa Żelaznego Piasku
Użytkownik formuje dużą chmurę by następne wystrzelić połączone drobinki niczym pociski. Atak ma szerokie pole działania. Pociski chociaż nie są duże mogą zrobić z przeciwników sitko.
Chakra: 7
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni

Satetsu Kesshū - Zbiorowy Szturm Żelaznego Piasku
Użytkownik zaciska swój piach w olbrzymie, gęste bryły którymi następnie atakuje przeciwnika. Z uwagi na bardzo mocne upakowanie ich ciężar jest dużo większy, niż mogłoby się wydawać.
Chakra: 4 za figurę
Ranga: A
Czas nauki: 8 dni

Satetsu Kaihō - Styl Świata Żelaznego Piasku
Użytkownik tworzy olbrzymią sferę z której wystrzeliwują kolejne, gęste i ostre gałęzie. W miarę działania technika pokrywa coraz większy teren. Nieregularność powstawania kolejnych kolców sprawia, że bardzo trudno ich unikać.
Chakra: 18
Ranga: S
Czas nauki: 11 dni