Sōma no Kō - Demoniczne Bliżniaki

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Sōma no Kō - Demoniczne Bliżniaki

Post wt kwie 05, 2016 11:25 pm

Obrazek

Sōma no Kō - Bliżniaki

Użytkownik posiada brata lub siostrę bliźniaka, który może także być swego rodzaju manifestacją rozdwojenia jaźni. Ich tkanki mogą się łączyć w jedność, jedno z rodzeństwa może "spać" w drugim, ujawniając się sporadycznie bądź wcale. Ukryty brat/siostra może wysunąć z ciała drugiego dowolną swoją kończynę w dowolnym momencie (kiedy nie śpi).

Dalszy rozwój tej umiejętności pozwala na rozdzielenie się ciała na dwa niezależne od siebie. W takiej postaci oboje mogą przyłączać się do przeciwnika na poziomie komórkowym i niszczyć ich narządy od środka.

W czasie "spania" w ciele brata/siostry szybko regeneruje się chakra i obrażenia.

Wymagana specjalizacja: taijutsu.

Techniki:

Sōma no Kō - Atak Bliźniaczych Demonów
Technika pozwala użytkownikowi na wniknięcie w ciało swojego brata bliźniaka oraz swobodne w nim poruszanie, sen w celu regeneracji sił i obrażeń. Jeden z bliźniaków jest z reguły tym dominującym, który na co dzień jest widoczny, drugi większość czasu pozostaje uśpiony.
Chakra: rozłączenie ciał - 8, wysunięcie pojedynczej części ciała - 1
Ranga: C-S
Czas nauki: 4 dni (czas douczenia - 2 dni co rangę)

Tarenken - Skomasowane Pięści
Bliźniak wysuwa swoje dłonie i obie postacie zadają szybkie uderzenia jednocześnie. Zamiast jednej czy dwóch atakującej pięści mamy trzy bądź nawet cztery.
Chakra: 3
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Tarenkyaku - Skomasowane Stopy
Technika niemalże analogiczna do Skomasowanych Pięści, ale tym razem użytkownik robi to samo z nogami - kopie kilkoma na raz. Jest o tyle trudniejsza, że ciężej zachować równowagę, ale i nogi więcej obrażeń mogą zadać.
Chakra: 4
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Kisei Kikai no Jutsu - Technika Demonicznego Pasożyta
Użytkownik rozprasza swoje ciało na poziomie molekularnym i w momencie kontaktu z celem wnika w jego ciało, gdzie stopniowo zaczyna niszczyć komórki organów wewnętrznych przeciwnika. Niszczenie jest procesem długotrwałym, nie jest natychmiastowe, a warunkiem przyłączenia się do ciała przeciwnika jest posiadanie przynajmniej połowy chakry. W razie odniesienia ran przez atakowanego przeciwnika, otrzymuje je także atakujący połączony z nim ciałem - technika jest obosieczna.
W przypadku otrzymania poważnych obrażeń lub posiadania chakry poniżej połowy użytkownik "wypada" z ciała przeciwnika.
Chakra: 8 - przyłączenie, 3 co rundę
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni