Origami - Origami

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Origami - Origami

Post wt kwie 05, 2016 11:53 pm

Obrazek

Użytkownicy Origami specjalizują się w wykorzystywaniu specjalnego papieru do walki. Mogą go tworzyć z własnego ciała lub pozyskiwać z innych źródeł. Ich wzmocniony chakrą papier jest posłuszny woli użytkownika oraz wodoodporny. Użytkownik może również wcześniej przygotować się w taki sposób, aby część jego kartek posiadała na sobie notę wybuchową.

Wymagana specjalizacja - ninjutsu.


Shikigami no Mai - Taniec Shikigami
Wykorzystując swoje zdolności, użytkownik może zmienić część ciała lub noszone ubranie w wiele małych karteczek, które następnie może kontrolować za sprawą siły woli i wykorzystać do stworzenia broni lub w innym celu (szpiegowanie, przemieszczanie etc.). Ilość powstałych karteczek zależy od włożonej chakry.
Chakra: w zależności od wykonanej akcji
Ranga: C-S
Czas nauki: 5 dni (co rangę obowiązuje douczenie - 3 dni)

Kami Shuriken - Papierowe Shurikeny
Użytkownik wzmacnia swój papier chakrą, sprawiając że staje się ostry i formuje shurikeny, których może używać w taki sposób jak stalowych.
Chakra: 1 za shurikena
Ranga: C
Czas nauki: 4 dni
Wymagania: znajomość Shikigami no Mai

Kami no Chakuram - Papierowy Czakram
Z wielu mniejszych, utwardzonych jak papierowe shurikeny karteczek użytkownik tworzy okrąg o ostrych krawędziach. Tak stworzoną broń może posłać w przeciwnika, wykorzystując ruch obrotowy dysku.
Chakra: 7
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni
Wymagania: znajomość techniki Kami Shuriken

Kami Bunshin - Papierowy Klon
Wykorzystując swoje karteczki, użytkownik może stworzyć papierowego klona, który wygląda jak oryginał i jest z nim połączony telepatycznie. Klon nie może wykonywać technik. W razie trafienia rozpada się na kartki, które można wykorzystać do dalszej walki.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni
Wymagania: znajomość Shikigami no Mai

Kami no Shisha no Jutsu - Papierowy Posłaniec Boga
Technika wymagająca wcześniejszego przygotowania. Użytkownik przygotowuje zasadzkę na wybranym obszarze, podmieniając podłoże na swój papier. Następnie w wybranym momencie karteczkowe podłoże może się rozstąpić i pochłonąć przeciwnika. W wytworzonej przepaści można ukryć olbrzymie ilości karteczek wybuchowych, jednak to również wymaga wcześniejszego przygotowania.
Chakra: 10 (za aktywację) 5 (wybuch przygotowanych karteczek)
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni
Wymagania: znajomość Shikigami no Mai