Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona 1 z 1

Ranton - Uwolnienie Burzy

: śr kwie 06, 2016 8:42 pm
autor: Mistrz Gry - Kimi
Obrazek

Wymagane specjalizacje: soshijutsu, taijutsu, natury chakry - raiton, suiton.


Ranton - Uwolnienie Burzy

Zaawansowana transformacja natury chakry, łącząca element wody i błyskawic w celu stworzenia wiązek elektryczności zachowujących się jak woda oraz chmurz burzowych. Kuroi Kaminari - Czarna Błyskawica odmiana uwolnienia błyskawic która, jak nazwa wskazuje, zmienia kolor wyładowań i wzmacnia je, dając dostęp do unikalnych technik.

Techniki:

Raiunkūha - Wewnętrzna Fala Burzowej Chmury
Użytkownik otacza się gęstą chmurą burzową i elektrycznością. Wszystko co znajdzie się zbyt blisko zostaje porażone.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 6

Reizā Sākasu - Laserowy Cyrk
Użytkownik tworzy kilka promieni i wystrzeliwuje je w przeciwnika. Najpierw chakra otacza dłonie i tworzy wokół nich pierścień, następnie pojawiają się wiązki “lasera”. Tor lotu promieni można w pewien sposób kontrolować dzięki czemu można wycelować w kilku wrogów jednocześnie.
Chakra: 10
Ranga: A
Czas nauki: 8 dni

Kuropansa - Czarna Pantera
Użytkownik zbiera wokół siebie czarną chakre błyskawic, a następnie wystrzeliwuje ją w formię czarnej pantery. Jest ona bardzo szybka i zwinna przez co może porazić wielu wrogów w krótkim czasie.
Chakra: 13
Ranga: S
Czas nauki: 10 dni

Rankiryū - Burza Diabelnego Smoka
Użytkownik tworzy olbrzymią chmurę burzową na danym obszarze. Ciskające z niej wyładowania mogą razić wielu wrogów jednocześnie nawet jeśli będą oni daleko od wykonującego jutsu.
Chakra: 15+
Ranga: S
Czas nauki: 11 dni
Wymagania: znajomość techniki RaiunkūhaObrazek
Raiton no Shunshin - Migotanie Ciała Uwolnienia Błyskawic
Unikalny stan podwyższenia atrybutów fizycznych poprzez oddziaływanie na swoje ciało chakrą uwolnienia błyskawic. Użytkownicy techniki charakteryzują się niezwykłą siłą, szybkością i refleksem. Zyskują oni także dostęp do unikalnych technik nintaijutsu.

Nintaijutsu - Techniki Ciała Ninja
Styl walki wręcz gdzie ciało jest wzmocnione przez Raiton Chakura Mōdo, jest to więc swoista kombinacja taijutsu i ninjutsu. Pozwala to na znaczne zwiększenie siły fizycznej, a także prędkości i refleksu. Pojawia się w nim sporo chwytów wykorzystujących brutalną siłę. Ataki są dość prostoliniowe co ułatwia nieco ich przewidzenie, kompensowane jest to prędkością.

Trening w tym stylu oznacza dla użytkownika rozwój niezwykłej siły fizycznej i refleksu.

Techniki stylu:

Aian Kurō - Żelazny Szpon
Użytkownik wykorzystuje swoją siłę by ścisnąć ofiarę za czubek głowy. Potencjał bojowy jest nikły, technika służy raczej jako reprymenda.
Chakra: 2
Ranga: D
Czas nauki: 2 dni

Raiton Chakura Mōdo - Tryb Chakry Uwolnienia Błyskawic
Użytkownik otacza swoje ciało warstwą chakry uwolnienia błyskawic, która stymuluje jego układ nerwowy pobudzając mięśnie. W ten sposób mięśnie reagują znacznie szybciej, wzrasta także siła co pozwala na osiąganie zawrotnych prędkości. Technika posiada kilka stopni aktywacji, w każdym z nich powłoka staje się coraz bardziej widoczna. Gdy używa się jej do maksimum podnoszą się nawet włosy. Im więcej chakry włoży w nią użytkownik tym lepszy uzyska efekt.
Chakra: 8-20 co turę
Ranga: B-S
Czas nauki: 7 dni
Czas douczenia: 3 dni (co rangę)

Techniki stylu wymagające aktywacji Raiton Chakura Mōdo:

Raitoningu Sutorēto - Prosty Błyskawic
Użytkownik rozpędza się do maksymalnej prędkości i atakuje prostym uderzeniem. Jest to praktycznie najszybszy dostępny atak stylu. Z drugiej strony jest to pęd w linii prostej co czyni go prostym do przewidzenia. Oczywiście by uniknąć trzeba nadążać.
Chakra: 4
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Raigyaku Suihei - Poziomy Ucisk Błyskawic
Użytkownik zadaje proste, poziome “rąbnięcie” zewnętrzną częścią przedramienia. Siła skupiona w jednym punkcie sprawia, że atak dość łatwo łamie kości.
Chakra: 3
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Rariatto - Lasso
Użytkownik pędzi na przeciwnika i owija rękę na jego szyi lub górnej części klatki piersiowej i wciska go w ziemię. Atak może być wystarczająco silny by oderwać głowę, lub fragment korpusu od reszty ciała.
Chakra: 4
Ranga: C
Czas nauki: 5 dni

Erubō - Łokieć
Użytkownik rozpędza się i uderza cel łokciem wspieranym przed drugą rękę. Siła uderzenia jest wystarczająco by posłać wroga na sporą odległość i może całkowicie wykluczyć go z dalszej walki.
Chakra: 5
Ranga: B
Czas nauki: 4 dni

Girochin Doroppu - Rzut Gilotyna
Użytkownik wybija się w powietrze, a następnie opada z potężnym kopnięciem w dół miażdżąc cel. Zazwyczaj używa się go po wcześniejszym obaleniu przeciwnika, gdyż będąc w powietrzu nie można zwiększyć swojej prędkości.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Raigā Bomu - Bomba Kłów Błyskawic
Użytkownik łapie ofiarę i unosi ją wysoko w powietrze, a następnie uderza nią o ziemię głową do dołu. Siła uderzenia jest śmiertelna i tworzy olbrzymi krater niszcząc podłoże.
Chakra: 9
Ranga: A
Czas nauki: 8 dni

Jigokuzuki - Piekielne Dźgnięcie
Do używania potrzebna jest aktywacja Raiton Chakura Mōdo. Jedna z potencjalnie najsilniejszych technik stylu. Użytkownik skupia znaczną ilość chakry w koniuszkach palców jednej dłoni i atakuje pchnięciem. Uzyskany efekt jest podobny jak w przypadku Chidori czy Raikiri. Siła i intensywność techniki może być zwiększona przez zmniejszanie ilości palców, na których skupia się chakra.
Yonhon Nukite - Czteropalcowe Nukite
Podstawowa wersja ataku, jej siła jest wystarczająca by z łatwością przebijać się przez masywne formacja skalne.
Chakra: 8
Ranga: B
Czas nauki: 7 dni
Rozwinięcie techniki:
Sanbon Nukite - Trójpalcowe Nukite
Dzięki niej można przebijać się nawet przez “ciągliwe” materiały, które normalnie powinny radzić sobie z wyhamowaniem siły ataku. Poprzez wykonanie zamachu dłonią można stworzyć fale uderzeniową zdolną do odrzucenia pobliskich wrogów.
Chakra: 9 za cios, 12 za falę
Ranga: A
Czas douczenia: 1 dzień
Rozwinięcie techniki:
Ippon Nukite - Jednopalcowe Nukite
Ostateczna wersja ataku nazywana również Saikyō no Hoko - Najsilniejsza Włócznia. Koncentracja dużej ilości chakry na pojedynczej opuszce palca sprawia, że atak jest praktycznie nie do zatrzymania. Jeśli ten atak czegoś nie przebije to już nic nie zdoła.
Chakra: 12
Ranga: S
Czas douczenia: 2 dni