Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona 1 z 1

Kult Jashina

: śr kwie 06, 2016 9:20 pm
autor: Mistrz Gry - Kimi
Obrazek

Jashin - Bóg Zniszczenia i Cierpienia wyznawany przez Jashinistów.
Kult Jashina - wymagający system religijny, wymagający fanatycznego poddania się woli Jashina.

Wyznawcy Kultu Jashina zwani są Jashinistami. Dzięki ich ortodoksyjnej wierze w Boga Zniszczenia i Cierpienia mogą dostąpić wielu niezwykłych umiejętności, niemożliwych dla innych ninja. nie do końca jest znana geneza ich zdolności - czy dzięki poddawaniu się skomplikowanym rytuałom zyskują oni dostęp do nietypowych technik, czy też naprawdę istnieje tajemnicza siła nazywana "Jashinem".

Zdolności Jashinistów: Przede wszystkim dzięki swojej wierze stają się nieśmiertelni. Dodatkowo, jeśli przebywając w kręgu wyrysowanym krwią na ziemi zasmakują krwi przeciwnika i przeklną go, będzie on odczuwał takie same obrażenia co Jashinista - przynajmniej dopóki ten stoi w swoim kręgu.
Zwykle by zdobyć krew przeciwnika, używają broni o długim dystansie działania.

Jashinista jest nieśmiertelny tak długo, jak regularnie oddaje się modłom, wychwala Jashina oraz składa ofiary w jego intencji. W razie zaprzestania "religijnego" stylu życia, użytkownik traci dostęp do technik nieśmiertelności oraz "nakładania przekleństwa".

Wymagana specjalizacja: bukijutsu lub kenjutsu lub shurikenjutsu.


Jujutsu: Shiji Hyōketsu - Technika Klątwy: Kontrola Śmierci Pozyskanej Krwi
Jest to bardziej rytuał niż standardowa technika. Przygotowanie obejmuje zdobycie krwi przeciwnika. Wystarczy kilka kropel, które użytkownik musi wprowadzić do swojego organizmu, na przykład poprzez połknięcie - jest to nawiązanie więzi. Następnie wymagane jest wyrysowanie charakterystycznego okręgu z wpisanym wewnątrz trójkątem. Po znalezieniu się w okręgu i spożyciu krwi przeciwnika, następuje przemiana - ciało użytkownika staje się czarne z białymi wzorami, które przywodzą na myśl schematyczny szkielet.
Tak długo, jak użytkownik znajduje się w kręgu, zawiązana więź między nim a przeciwnikiem sprawia, że wszystkie obrażenia zadane jednemu otrzymuje także i drugi. Haczyk tkwi jednak w tym, że ortodoksyjny Jashinista jest nieśmiertelny, więc nawet przebicie serca nie jest w stanie go unicestwić, czego nie można powiedzieć o oponencie. Jashinista odczuwa jednak ból tak jak każdy człowiek, uważa jednak go za dar dla swojego boga. Technika może zakończyć się na dwa sposoby - śmiercią przeciwnika lub poprzez wyjście użytkownika z nakreślonego koła.
Chakra: 12
Ranga: A
Czas nauki: 10 dni
Wymagania: ortodoksyjne przestrzeganie rytuałów Kultu Jashina