Klan Yamanaka

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Klan Yamanaka

Post śr kwie 06, 2016 9:24 pm

Obrazek

Klan Yamanaka to kolejny z tradycyjnych rodzin związanych z Wioską Ukrytego Liścia. Członkowie tego klanu specjalizują się w technikach mentalnych i przejmowaniu kontroli nad umysłem, a także przekazywaniu informacji na odległość i łamaniu barier umysłowych.
Do większości ich technik potrzebny jest kontakt z przeciwnikiem za pomocą chakry - zwykle jest ona wysyłana poprzez "strzał" w linii prostej do przeciwnika, ale może być również nawiązany poprzez jakąś rzecz związaną z użytkownikiem, na przykład włosy.

Wymagana specjalizacja: ninjutsu.

Shintenshin no Jutsu - Technika Podmiany Dusz
Użytkownik składa dłonie w specjalny gest, łącząc kciuki i palce wskazujące i "trafia" przeciwnika. Wysyła do jego ciała własną świadomość i kieruje nim od środka. Minusem tej techniki jest fakt, że ciało użytkownika pozostaje w tym czasie bezwładne, a co za tym idzie, bezbronne.
Jeśli dusza nie zostanie poprawnie przeniesiona po "strzale", użytkownik traci przytomność na minutę.
Chakra: 5
Ranga: C
Czas nauki: 4 dni

Shindenshin no Jutsu - Technika Transmisji Umysłu
Użytkownik skupia się i telepatycznie przekazuje słowną wiadomość do celu. Przekaz nie może być zbyt długi. Jeśli cel jest oznaczony specjalną pieczęcią (niewidoczną, ale umiejscowioną na czole), może on także odpowiedzieć na przekaz. Pieczęć utrzymuje się przez trzy dni.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Shinten Bunshin no Jutsu - Technika Sklonowanej Zamiany Umysłu
Użytkownik przenosi swój umysł do martwego bądź nieprzytomnego ciała, dzięki czemu może je kontrolować. Ciała mogą wykonywać proste techniki (do rangi B) i korzystają z chakry wykonawcy. Użytkownik techniki nie mdleje i nie ponosi obrażeń zadanych klonowi, ale sam także nie może wykonywać technik. Klony istnieją kilka chwil (do 4 postów). „Strzał umysłu” może przenosić się w krzywej linii, nie tylko w prostej.
Chakra: 4 za klona
Ranga: A
Czas nauki: 6 dni

Shinranshin no Jutsu - Technika Rebelii Ciała
Użytkownik łączy kciuki oraz palce wskazujące i "trafia" przeciwnika, sprawiając że jego ciało wykonuje ruchy zarządzone przez użytkownika, nie słuchając właściciela. Czas trwania techniki zależy od ilości użytej chakry.
Chakra: 8+
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni

Shinran Enbu no Jutsu - Technika Zmasowanej Rebelii Ciała
Rozszerzona wersja Shinranshin no Jutsu. Tym razem trafić można kilka celów na raz.
Chakra: 3 za cel
Ranga: A
Czas nauki: 5 dni
Wymagania: znajomość Shinranshin no Jutsu

Shinten Kugutsu Juin no Jutsu - Technika Duszy Przeklętej Kukły
Użytkownik umieszcza swoją jaźń we wcześniej przygotowanej, specjalnej lalce. Następnie musi w jakiś sposób poruszyć nią tak by zaatakowała przeciwnika, a gdy ten skontruje zadając obrażenia ich umysły zamieniają się miejscami. Użytkownik zyskuje kontrolę nad ciałem przeciwnika podczas gdy ofiara jest uwięziona w kukle. Tak jak w pierwotnej technice pierwotne ciało użytkownika pozostaje bezbronne. Główną zaletą tej techniki jest fakt, że użytkownik nie musi się martwić silną wolą celu, który mógłby zwalczyć kontrolę nad jego ciałem. Zamiast tego przechowuje je w kukle, którą może następnie zniszczyć.
Chakra: 10
Ranga: S
Czas nauki: 11
Wymagania: specjalizacja Fūinjutsu, znajomość techniki Shintenshin no JutsuObrazek

Fōmēshon Ino–Shika–Chō - Formacja Ino-Shika-Cho:

Jest to specjalny rodzaj technik łączonych, stworzonych i udoskonalanych przez trzy klany ninja z Konohy, od lat żyjące w przyjaźni - Yamanaka (Ino), Nara (Shika), Akimichi (Cho). Techniki łączone są o wiele skuteczniejsze niż te wykonywane przez pojedynczego ninja. Formacja ta uważana jest za jedną z najsilniejszych w Konoha.

Warianty formacji:
  • Formacja #1: Technika Podmiany Dusz + Technika Naśladowania Cienia + Technika Powiększenia
  • Formacja #2: Technika Rebelii Ciała + Technika Duszenia Cieniem + Technika Częściowego Powiększenia
  • Formacja #3: Technika Zmasowanej Rebelii Ciała + Lilia Czarnego Pająka + Technika Super Powiększenia
  • Formacja #4: Technika Sklonowanej Zamiany Umysłu + Technika Szycia Cieniem + Bombardowanie Pocisku Motyla
  • Formacja #5: Ludzki Pocisk Jojo


Nikudan Yōyō - Technika Ludzkiego Pocisku Jojo
Akimichi zwiększa masę i zwija się w kulę, a Nara łączy ich cień. Korzystając ze stałego dopływu informacji od Yamanaki, Nara może bardzo precyzyjnie kierować ruchem ludzkiej kuli Akimichiego.