Klan Senju

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Klan Senju

Post śr kwie 06, 2016 9:31 pm

Obrazek

Jeden z dwojga klanów założycielskich Wioski Ukrytej w Liściach. To marzyciel z klanu Senju wyśnił organizację taką jak wspólnota shinobi i przekonał do tego pomysłu inne klany i grupy. Pragnienie pokoju zwyciężyło; członkowie klanu Senju noszą w sobie wiele miłości, są zwykle dobrze nastawieni do życia, świata, ludzi i natury. Nie bez powodu - część co wybitniejszych shinobi z tej rodziny zdolna jest opanować specjalne połączenie natur chakry, Suitonu i Dotonu, i za ich pomocą zyskać dostęp do potężnych technik Mokutonu - Elementu Drewna. Co prawda żaden z obecnych shinobi nie dorównuje w tej sztuce "Bogowi Shinobi", Hashiramie Senju, ale i oni mogą pochwalić się potężnym ograniczeniem więzów krwi.
Mokuton skupia się na manipulacji drewnem i elementami przyrody ożywionej, roślinami. Jest to stosunkowo rzadka zdolność, dająca jednak użytkownikowi duże możliwości.

Uwaga! Z konieczności dostosowania zdolności na potrzeby forum niektóre techniki zostały zmodyfikowane i niekoniecznie maja dokładnie takie samo działanie jak w anime.

Wymagana specjalizacja: soshijutsu, natury chakry: Doton, Suiton

Mokuton: Henge - Uwolnienie Drewna: Przemiana
Jeden z wariantów przemiany, tyle że z użyciem drewna. Użytkownik tworzy sobie drewniane przebranie, zmieniając wygląd.
Chakra: 3
Ranga: C
Czas nauki: 2 dni

Mokuton: Daijurin no Jutsu - Uwolnienie Drewna: Technika Wielkiego Lasu
Użytkownik zmienia swoje ramię w drzewo. Za pomocą chakry może powodować jego rozrost i rozgałęzianie, dowolnie nim manipulując.
Chakra: 3 - przemiana, manipulacja zależnie od działania
Ranga: C-B
Czas nauki: 4 dni (douczenie 2 dni - ranga B)

Mokuton Hijutsu: Jukai Kōtan - Sekretna Technika Uwolnienia Drewna: Narodziny Świata Drzew
Najbardziej zjawiskowa, wręcz sztandarowa technika Mokutonu. Użytkownik za pomocą swojej chakry tworzy las - taki jaki chce, gęsty, smukły, wysoki, potężny. Drzewa mogą wyrosnąć nawet na słabym podłożu. Za pomocą chakry i swojej woli użytkownik może nimi manipulować, otaczając czy łapiąc przeciwników, a także bronić się za ich pomocą. Im jest bardziej zaawansowany w sztuce, tym lepsze są efekty wykorzystania tej techniki. Zawsze jednak są bardzo efektowne.
Chakra: 5+, w zależności od ogromu i działania
Ranga: C-S
Czas nauki: 5 dni (douczenie co rangę - 3 dni)

Moku Bunshin no Jutsu - Technika Drewnianego Klona
Użytkownik tworzy drewnianego klona, który pojawia się "wychodząc" z ciała użytkownika. Klon jest dość wytrzymały, nie znika od razu po trafieniu. Potrafi przemieszczać się na dalekie odległości i komunikować się z oryginałem. Może stopić się z roślinnością, co wspomaga jego zdolności w misjach wywiadowczych i wykonywać techniki do rangi B dzięki chakrze przekazanej mu przez oryginał. Po zniszczeniu klona chakra nie wraca do użytkownika. Dodatkową zdolnością klona jest zmiana w nasiono reagujące na chakrę, które połknięte przez towarzysza pozwala na śledzenie jego chakry.
Chakra: 5 + chakra na techniki
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni

Mokuton: Shichūka no Jutsu - Uwolnienie Drewna: Czworga Pali Domostwo
Użytkownik wysyła chakrę do gleby, pozyskując materiały, a następnie tworzy drewniany dom. Jego wnętrze i projekt zależy od woli użytkownika.
Chakra: 7
Ranga: B
Czas nauki: 4 dni

Mokuton: Renchūka no Jutsu - Uwolnienie Drewna: Seria Domostw Czworga Pali
Rozwinięcie techniki Shichuka no Jutsu. Tym razem użytkownik tworzy wiele domów na raz. Niestety, ze względu na wymaganą koncentrację na projekcie i dużą ilość potrzebnej chakry, szybko wykańcza użytkownika.
Chakra: 4 za dom
Ranga: B
Czas nauki: 4 dni
Wymagania: znajomość Shichuka no Jutsu

Mokuton: Shichūrō no Jutsu - Uwolnienie Drewna: Technika Więzienia o Czworgu Filarach
Użytkownik wysyła chakrę pod ziemię i tworzy z dostępnych materiałów drewnianą klatkę, w której może zamknąć przeciwnika lub towarzysza.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 4 dni

Mokuton: Sutokku - Uwolnienie Drewna: Dyby
Użytkownik tworzy drewniane dyby, mające właściwość tłumienia chakry zakutego.
Chakra: 5
Ranga: B
Czas nauki: 4 dni

Mokuton: Mokujōheki - Uwolnienie Drewna: Drewniany Zamykający Mur
Użytkownik błyskawicznie tworzy pół kopuły, która dzięki swojej grubej, wytrzymałej ścianie jest w stanie ochronić go przed wieloma naprawdę potężnymi atakami.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Mokuton: Mokusatsu Shibari no Jutsu - Uwolnienie Drewna: Technika Duszącego Wiązania
Użytkownik przekształca swoje ramię w drewno, z którego następnie odchodzi wiele cienkich, ale silnych gałęzi, mogących opleść przeciwnika.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Mokuton: Jukai Heki - Uwolnienie Drewna: Ściana Świata Drzew
Użytkownik tworzy gęstą leśną ścianę, stworzoną z wielu ułożonych bardzo blisko siebie cienkich pni. Powstała w ten sposób ściana jest bardzo dobrą obroną przed wieloma atakami.
Chakra: 7
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni

Mokuton: Mokuryū no Jutsu - Uwolnienie Drewna: Technika Drewnianego Smoka
Użytkownik tworzy podłużnego smoka z drewna, który porusza się zgodnie z jego wolą - może atakować lub bronić. Jeśli dokładnie owinie przeciwnika, może sprawić, że jego chakra zacznie powoli uciekać, dzięki czemu może nie być zdolny do wykonywania technik.
Chakra: 6, wysysanie chakry - 5 (3 punkty na turę).
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni

Mokuton: Hotei no Jutsu - Uwolnienie Drewna: Technika Plądrowania Materiału
Użytkownik tworzy kilka ogromnych, wyłaniających się z ziemi drewnianych dłoni, które mogą pochwycić i przytrzymać, a nawet zgnieść, nawet bardzo silnego i wielkiego przeciwnika.
Chakra: 9
Ranga: A
Czas nauki: 8 dni

Mokuton: Hōbi no Jutsu - Uwolnienie Drewna: Technika Hōbi
Użytkownik tworzy pełna kopułę, która przybiera kształt smoczej maski. Kopuła ma przecięcie idące przez jej środek, które w dowolnym momencie może się otworzyć. Chroni przed potężnymi atakami i może pomieścić kilka osób.
Chakra: 8
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni

Mokuton: Jubaku Eisō - Uwolnienie Drewna: Kwitnący Pogrzeb Wiążącego Drewna
Użytkownik oplata unieruchomionego przeciwnika korzeniami, które zgodnie z jego wolą zaczynają rosnąć i coraz mocniej naciskać na jego ciało. To technika która może służyć do tortur, bez umiaru w pewnym momencie przeciwnik zostanie zgnieciony. Wymaga dobrego podłoża.
Chakra: 8
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni

Mokuton: Kajukai Kōrin - Uwolnienie Drewna: Nadejście Świata Kwitnących Drzew
Wzbogacenie techniki Jukai Kotan. Użytkownik może sprawić, że stworzone drzewa zakwitną, a wydzielany przez nie pyłek będzie miał trujące właściwości. Trucizna działa stopniowo - do czasu aż ofiara straci przytomność. Stałe przebywanie w niej może mieć długotrwałe skutki dla zdrowia, ale nie powinno być śmiertelne. Osoby z wybitnie silnym i wytrzymałym ciałem są w stanie w niej przetrwać.
Chakra: 5+ w zależności od ilości i mocy kwiatów
Ranga: A
Czas nauki: 6 dni
Wymagania: znajomość Jukai Kotan.