Klan Kaguya

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Klan Kaguya

Post śr kwie 06, 2016 9:38 pm

Obrazek

Kaguya Ichizoku - Klan Kaguya

Ograniczenie więzów krwi klanu Kaguya pozwala im na manipulację stężeniem wapnia w swoim organizmie, dzięki czemu mogą w dowolny sposób manipulować kośćmi i zagęszczeniem tkanek w nich - sprawić, że staną się bardzo twarde i mocne, twardsze od stali, lub bardzo słabe i kruche jak kreda.
Kaguya potrafi także wydobyć kości na zewnątrz swojego ciała, formując ich formę i wykorzystując jako broń. Posługują się zaawansowanym taijutsu, a najważniejsze techniki klanu określa się mianem "tańców". Znana jest również ich niesamowita wręcz zdolność regeneracji.

Członkowie Klanu Kaguya wywodzą się z terenów Kraju Wody. To tajemniczy, nieliczny klan, znany z umiłowania boju i brutalnego, wręcz bezmyślnego podejścia do życia oraz gwałtownego charakteru. Tak naprawdę głównym sensem ich życia jest ciągła walka i budowanie własnej pozycji. Osobniki wyróżniające się bardziej inteligentnym podejściem czy też spokojnym charakterem są traktowane jako wyrzutki, odpadki, chyba że wykazują duże zdolności bojowe - wtedy klan nie pozbywa się ich, a usiłuje zmienić na "właściwy tok myślenia" poprzez więzienie.

Wymagana specjalizacja - taijutsu.


Techniki:

Hokkotsu no Yaiba - Broń z Kości
Podstawowa technika manipulacji kośćmi. Użytkownik może utwardzać, formować i wyciągać ze swojego ciała kości oraz walczyć nimi jak bronią białą.
Chakra: 1 za kość
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Teshi Sendan - Dziesięciu Palców Dziurawiące Pociski
Użytkownik wystawia dłonie do przodu i wystrzeliwuje paliczki z tylu palców, ile chce. Mają one siłę pocisku z pistoletu.
Chakra: 2 za dłoń (5)
Ranga: C
Czas nauki: 4 dni

Yanagi no Mai - Wierzbowy Taniec
Pierwszy z tańców Kaguya. Użytkownik w odpowiednim momencie niespodziewanie wysuwa ze swoich stawów długie, cienkie kości które ciężko ranią przeciwnika. Może ich być naprawdę sporo.
Chakra: 3
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Tsubaki no Mai - Kameliowy Taniec
Drugi z tańców Kaguya. Użytkownik wysuwa z dłoni kości, lub używa kościanego miecza i wykonując niesamowicie szybkie ruchy dźgające i tnące, niemalże na pewno rani przeciwnika zasypując go gradem ciosów.
Chakra: 4
Ranga: C
Czas nauki: 4 dni

Hone no Yoroi - Zbroja z Kości
Użytkownik wytwarza pod skórą dodatkową warstwę kości, chroniącą go od ataków fizycznych.
Chakra: 5 co trzy tury
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Karamatsu no Mai - Modrzewiowy Taniec
Trzeci z tańców Kaguya. Użytkownik niespodziewanie najeża się kośćmi z klatki piersiowej, dodając ruch obrotowy; kręci się, a ostre, długie kości wirują razem z nim. Jeśli przeciwnik jest blisko, na pewno zostanie zraniony.
Chakra: 5
Ranga: B
Czas nauki: 4 dni

Tessenka no Mai - Powojnikowy Taniec
Czwarty z tańców Kaguya. Użytkownik wyciąga z ciała swój kręgosłup i może walczyć nim jak biczem lub oplątać nim przeciwnika. Kręgosłup jest bardzo giętki, ale może błyskawicznie zesztywnieć, kiedy na przykład oplecie cel.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni

Hana - Kwiecie
Użytkownik tworzy na swojej ręce ogromny twór z kości, przypominający wiertło - jest on jednak wiele twardszy i mocniejszy od jakiegokolwiek wiertła - to najtwardsza kość jaka jest możliwa do stworzenia. Może bez problemu przebić przeciwnika lub inny cel, lub też stawiać aktywny opór.
Chakra: 6
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni

Sawarabi no Mai - Taniec Młodych Paproci
Ostateczny, piąty taniec Kaguya. Użytkownik sprawia, że na całym obszarze dookoła w ciągu kilku sekund wyrasta las z grubych, wysokich i ostrych kości. Unik w takiej sytuacji to nie lada osiągnięcie. Technika bardzo nadwyręża siły używającego.
Chakra: 10
Ranga: S
Czas nauki: 10 dni