Techniki ANBU

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Techniki ANBU

Post wt kwie 12, 2016 11:32 pm

Techniki ANBU:

Karada Jokyo no Jutsu - Technika Eliminacji Ciała
Obrazek
Wiedząc, że ciało shinobi jest skarbnicą wiedzy ta technika pozwala ANBU na całkowite jego zniszczenie nie pozostawiając przy tym nawet najmniejszego śladu. Zwłoki pokrywają się niebieskim płomieniem i już po chwili nic po nich nie zostaje. W ekstremalnych przypadkach członkowie organizacji stosują ją na samym sobie, gdy wiedzą, że nie przeżyją.
Chakra: 5
Ranga: D
Czas nauki: 4 dni

Kanashibari no Jutsu - Technika Chwilowego Paraliżu
Obrazek
Technika wywołuje u ofiary poczucie bycia związanym niewidzialną liną. Im silniejszy użytkownik tym mocniejszy jest efekt.
Chakra: 5
Ranga: D
Czas nauki: 4 dni
Rozwinięcie techniki (ranga B)
Możliwe jest zaatakowanie kilku celów jednocześnie. Użytkownik nie musi składać pieczęci do wykonania jutsu, wystarczy mu kontakt wzrokowy.
Czas douczenia: 2 dni

Tōton Jutsu - Technika Przezroczystej Ucieczki
Obrazek
Technika pozwala użytkownikowi na szpiegowanie pozostając w ukryciu. Dzięki niej użytkownik pokrywa się płaszczem z chakry, który załamuje światło w taki sposób, że staje się on niewidoczny. Niestety jeśli tylko się poruszy cała technika przestaje działać.
Chakra: 8
Ranga: B
Czas nauki: 7 dni

Jinsokuna Hirune - Szybka Drzemka
Obrazek
Technika pozwala na uciśnięciu kilku punktów, które chwilowo zatrzymają akcję serca celu. Jeśli cofnie się technikę wystarczająco szybko ofierze nic nie zagraża. Niestety po paru minutach efektu nie da się cofnąć. Możliwe jest także wykonanie jej poprzez trafienie senbon.
Chakra: 3
Ranga: A
Czas nauki: 9 dni