Shichibi no Choumei - Siedmioogoniasty

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Shichibi no Choumei - Siedmioogoniasty

Post pt mar 18, 2016 10:13 pm

Shichibi no Chomei
Obrazek

Charakter:
Chomei wydaje się być zawsze wesołym optymistą. Mówiąc o sobie często używa ksywki, Rakki Sebun Chomei - Chomei szczęśliwa siódemka, którą sam sobie wymyślił. Bardzo lubi używać słowa “szczęście” w konwersacji.

Wygląd:
Chomei przypomina opancerzonego, niebieskiego żuka (japoński rohatyniec dwurożny).
Sześć z jego siedmiu ogonów ma postać owadzich skrzydeł, jedynie ostatni to ogon z prawdziwego zdarzenia. Wszystkie wyrastają z końca odwłoka. Trzon ogonów jest zielony, ale same skrzydła pomarańczowe. Oczy ukryte są za fragmentem czaszki przypominającym przyłbice ale gdy się przypatrzyć widać ich pomarańczowy blask. Na ramionach ma kolce i rząd szczelin, pod nimi sześć odnóży, po trzy z każdej strony. Jego szczęka przypomina obcęgi wypełnione od wewnątrz rzędami ostrych zębów. Na plecach, tuż nad głową Chomei posiada coś w rodzaju dwu-częściowego rogu żuka.

Zdolności biju:
Tak jak każdy z biju posiada nieopisaną ilość chakry, której część potrafi przekazać komu zechce. Potrafi wykonać Bijudame oraz posługiwać się telepatią w celu komunikacji ze swoim jinchuuriki, lub innymi ogoniastymi bestiami.
Chomei dzięki swoim skrzydłom potrafi nie tylko latać, ale także wytwarzać błyszczący, oślepiający pył. Używa też ataków typowych dla insektów, gryzienia i ataków rogiem.
Dodatkowo siódmy ogon pozwala mu tworzyć niezwykle wytrzymałe nici z chakry na wzór pajęczyny. Może w jednej chwili owinąć się w kokon, który chroni przed większością ataków.

Zdolności jinchuuriki:
Jinchuuriki potrafi tworzyć w ustach oślepiający pył, który może wydmuchiwać w postaci chmury. Dodatkowo może tworzyć wytrzymałe nici chakry przypominające pajęczynę.
Po dogadaniu się z biju, na etapie pozwalającym na częściową transformację, może wykształcić mniejszą wersję skrzydeł siedmio-ogoniastego i swobodnie latać.

Wpływ demona:
Chomei także wywiera silny wpływ na użytkownika. Jest on jednak całkowicie odwrotny od tego jakiego można by się spodziewać po “bestii”. Nosiciel staje się bardzo pozytywny i ufny, co nie zawsze jest takie dobre jak się wydaje.

Techniki:

Chakura no Ito - Nici Chakry
Technika dzięki której użytkownik tworzy wytrzymałe nici z chakry (takie same jak kuglarze), o właściwościach podobnych do pajęczyny.
Chakra: 1 za nić
Ranga: D
Czas nauki: 2 dni

Kokūn - Kokon
Użytkownik wykorzystuje nici z chakry by błyskawicznie stworzyć kokon chroniący go przed atakami. Jest bardzo wytrzymały, a przecięcie go nie jest łatwe.
Chakra: 5
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni
Wymagania: znajomość techniki Chakura no Ito

Mushikui - Ugryzienie Robala
Użytkownik zadaje cios, który po uderzeniu zostawia bolące, puchnące znamię, podobnie do ukąszenia owada. Ponowne trafienie w to samo miejsce skutkuje zawrotami głowy i problemami z koncentracją.
Chakra: 2
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Mōjōrō - Siecio-kształtne Więzienie
Użytkownik tworzy z nici sieć pająka, którą następnie zarzuca na ofiarę w celu unieruchomienia jej. Może tworzyć ją rękoma, lub wypluwać ją z ust. Sieć jest wystarczająco duża by pojmać kilka osób.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 4 dni
Wymagania: znajomość techniki Chakura no Ito

Rinpungakure no Jutsu - Technika Ukrycia w Łuskowym Proszku
Użytkownik wydmuchuje chmurę błyszczącego proszku. Jego świetlne właściwości są tak silne, że praktycznie oślepiają wszystkich znajdujących się w chmurze.
Chakra: 4
Ranga: B
Czas nauki: 4 dni

Nami Dentatsu no Jutsu - Technika Transmisji Falowej
Użytkownik jest w stanie stworzyć falę, która pozwala na telepatyczną komunikację z innymi. Technika ma niewielki zasięg, lecz można go zwiększyć przesyłając falę po jakiejś powierzchni - na przykład ścianie budynku.
Chakra: 6 za post
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni