Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona 1 z 1

Kyuubi no Kurama - Dziewięcioogoniasty

: pt mar 18, 2016 10:21 pm
autor: Mistrz Gry - Kimi
Kyubi no Kurama
Obrazek

Charakter:
Wieki postrzegania Kuramy jako narzędzia wojny sprawiły, iż stał się on postrzegany jako żądna mordu bestia bez emocji czy jakichkolwiek zahamowań. Lis jest bardzo arogancki, uważa się za najsilniejszego, gdyż to on posiada najwięcej ogonów. To przyniosło mu tylko i wyłącznie niechęć ze strony innych biju, szczególnie Shukaku. Kyubi jest cyniczny, posiada bardzo specyficzne poczucie humoru. Ciężko się o tym przekonać gdyż jedyne co bestia okazuje ludziom to agresja i ogromna nienawiść.

Wygląd:
Chociaż Kurama to czerwono-pomarańczowy lis, o czerwonych źrenicach, jego tułów przypomina nieco ludzki. Podobnie dłonie, które chociaż zakończone ostrymi szponami mają przeciwstawne kciuki. Posiada dziewięć ogonów, stąd jego “tytuł”.

Zdolności biju:
Tak jak każdy z biju posiada nieopisaną ilość chakry, której część potrafi przekazać komu zechce. Potrafi wykonać Bijudame oraz posługiwać się telepatią w celu komunikacji ze swoim jinchuuriki, lub innymi ogoniastymi bestiami.
Kurama jest powszechnie uważany za najsilniejszego ze wszystkich biju. Nawet sam Hashirama Senju uważał, że jest on zbyt potężny i niebezpieczny by pozwolić mu żyć na wolności. Jego siła i wytrzymałość na ataki nie mają sobie równych. Jego ryk jest w stanie wywołać fale uderzeniową niszczącą wszystko co napotka na swojej drodze i najbliższej okolicy wokół bestii.

Zdolności jinchuuriki:
Jinchuuriki Kuramy zyskuje zdolność do bardzo szybkiej regeneracji zarówno powierzchownych ran jak i energii. Korzystając z chakry bestii zyskuje niezwykłą siłę, szybkość i zwinność, z którymi inne ogoniaste demony nie mogą się równać.
Po nawiązaniu współpracy jinchuuriki potrafi używać specjalnej powłoki z chakry,
Kyubi Chakura Modo.

Wpływ demona:
Przez większość czasu demon udaje, że śpi olewając wydarzenia po drugiej stronie pieczęci. Jego ciekawość wzbudza jedynie okazja do wyrwania się i przejęcia kontroli.Kyubi Chakura Modo - Tryb Chakry Kyuubiego
Obrazek
Jest to forma podobna do Trybu Medrca z tą różnicą, iż zamiast chakry natury używana jest chakra Kuramy. Użytkownik otoczony jest jasnożółtą powłoką, a na jego ciele pojawia się płaszcz emanujący energią w formie malutkich płomieni.Tak jak przy innych transformacjach związanych z chakrą biju znacząco podnoszą się atrybuty fizyczne jinchuuriki.
Dodatkowo chakra chroni użytkownika przed większością obrażeń, nawet śmiercionośne ataki lawy kończą się najwyżej niewielkimi poparzeniami. Trwa maksymalnie 10 tur.
Chakra: 20
Ranga: S
Czas nauki: 13 dni