Izba Przyjęć

Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Izba Przyjęć

Post śr mar 23, 2016 4:23 pm

Obrazek

Spoiler:


Szpital
W Konoha-Gakure, tak jak w każdej większej osadzie, znajduje się dobrze zaopatrzony w sprzęt i kadrę szpital. Tutejsi medycy są w stanie odratować prawie każdego, nawet osoby w stanie krytycznym. Oczywiście niektóre rzeczy wciąż pozostają poza ich zasięgiem, jednak każdy z zatrudnionych tutaj iryo-ninów stara się jak może, by ratować ludzkie życie.

Izba Przyjęć
Największy ruch w całym szpitalu – to właśnie tutaj. Jest to punkt, do którego trafiają wszyscy ranni i wymagający natychmiastowe pomocy. Pierwsze czynności odbywają się właśnie tutaj – tamowanie krwotoków, podawanie lekarstw, przywracanie oddechu i opatrywanie ran. Aby wszystko odbywało się sprawnie, na izbie przyjęć jest kilka łóżek na kółkach, które w razie potrzeby można szybko przemieścić w inne miejsce. Są tu również szafki z wszelkimi niezbędnymi instrumentami pierwszej pomocy, a także zamknięta szafa ze specyfikami i lekarstwami.
Hyuuga Sakumo
Awatar użytkownika
Genin
Posty: 86
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 3:37 pm
Imię: Sakumo
Nazwisko: Hyuuga
Pseudonim:
Wiek: 16
Waga / wzrost: 75/182
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Tai/Nin
Ubiór: Biała koszula z długimi rękawami, luźne białe spodnie i czarne sandały.
Znaki szczególne: Białe oczy, długie brązowe włosy lekko
Karta postaci: viewtopic.php?f=14&t=155
Statystyki: viewtopic.php?f=35&t=160&p=188#p188
Finanse: viewtopic.php?f=51&t=161
Relacje: viewtopic.php?f=74&t=162&p=190#p190
Talent: Mistrz Walki Wręcz
Kontaktowanie:

Re: Izba Przyjęć

Post pt maja 13, 2016 9:30 pm

Sakumo po wykonaniu misji skierował się w kierunku szpitala. Chciał jak najszybciej się dowiedzieć co stało się z Maki, dziewczyną, która pomogła mu zbierać zioła. Zemdlała nagle podczas gdy Hyuuga wyciągał z rzeki jedno z ziół. Sakumo miał nadzieję, że dziewczyna nie ukryła przed nim żadnej choroby i pomoc mu pogorszyła tylko jej stan. Hyuuga wszedł do szpitala do Izby Przyjęć i podszedł do recepcji.
- Dzień dobry, powinna tutaj trafić dziewczyna o imieniu Maki. Czy mógłbym się czegoś dowiedzieć o jej stanie i czy można ją odwiedzić?
Na pewno nie będzie mógł zostać tutaj na zbyt długo. Czekały go jeszcze zajęcia z ojcem i dziadkiem, ale jego obowiązkiem jest sprawdzenie stanu zdrowia kobiety, która mu pomogła!
Obrazek
NPC
Awatar użytkownika
Nikt
Posty: 125
Rejestracja: czw maja 05, 2016 5:44 pm
Imię:
Nazwisko:
Pseudonim:
Wiek: 0
Waga / wzrost:
Wioska: Konoha
Specjalizacje:
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Re: Izba Przyjęć

Post ndz maja 15, 2016 1:27 pm

Maki trafiła na izbę przyjęć już jakiś czas temu. Lekarze podali jej sole trzeźwiące i przebadali ją dokładnie. Dziewczyna nie chciała podać im okoliczności omdlenia i utrzymywała, że to jej pierwszy raz. Medyczny oddział nie miał wyjścia jak umieścić ją pod obserwacją. Chociaż pani doktor chyba domyślała się jaki był powód takiej reakcji. Po czym? Właśnie usłyszała o co pyta Hyuuga w recepcji.
- Jeśli Pan chce chętnie zaprowadzę Pana do koleżanki. Proszę za mną. - zawołała kobieta machając do Sakumo z korytarza. Drugie zdanie dodała już ciszej, gdy ten się zbliżył. Po przejściu kilku pięter i krótkim opisie sytuacji udali się do sali... gdzie czekała na nich już znajoma dziewczynka, wyglądała na zdrową.