Sala numer 1

Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Sala numer 1

Post śr mar 23, 2016 4:27 pm

Obrazek

Spoiler:

Szpital
W Konoha-Gakure, tak jak w każdej większej osadzie, znajduje się dobrze zaopatrzony w sprzęt i kadrę szpital. Tutejsi medycy są w stanie odratować prawie każdego, nawet osoby w stanie krytycznym. Oczywiście niektóre rzeczy wciąż pozostają poza ich zasięgiem, jednak każdy z zatrudnionych tutaj iryo-ninów stara się jak może, by ratować ludzkie życie.

Sala numer 1
Czteroosobowa sala, do której trafiają opatrzeni pacjenci, potrzebujący spędzić jakiś czas w szpitalu, aby odpocząć i nabrać sił. Dwa łóżka znajdują się z prawej strony, dwa z lewej, pomiędzy nimi jest trochę wolnej przestrzeni. Każde łóżko posiada szafkę nocną i stojak na kroplówkę. Na ścianie znajdują się przyciski do przywoływania pielęgniarki. Sala posiada dwa okna, stół pomiędzy nimi, a na nim bukiet sztucznych kwiatów. Po lewej od wejścia jest nieduża łazienka.
NPC
Awatar użytkownika
Nikt
Imię:
Nazwisko:
Pseudonim:
Waga / wzrost:
Specjalizacje:
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Re: Sala numer 1

Post ndz maja 15, 2016 1:35 pm

- To ja zostawię Państwa samych.
Powiedziała medyczna kunoichi po czym ukłoniła się i wyszła zamykając drzwi. Sala była dość duża, normalnie mieściła czterech pacjentów, ale najwidoczniej nic złego się nie działo, bo tylko jedno łóżko było zajęte.
Obrazek
.
.

- Sakumo san? Nie spodziewałam się Ciebie tutaj.

Na twarzy młodej kobiety pojawił się lekki rumieniec, a ona sama schowała wzrok za grzywką spuszczając nieśmiało głowę w dół. Na stoliku obok stały kwiaty i niewielki liścik. Najwyraźniej Maki dostała już od kogoś podziękowania, ale za co i od kogo? Tego genin musiałby dowiedzieć się sam. Raczej nie były od niego bo by o tym pamiętał. Chyba...
Hyuuga Sakumo
Awatar użytkownika
Genin
Imię: Sakumo
Nazwisko: Hyuuga
Pseudonim:
Waga / wzrost: 75/182
Specjalizacje: Tai/Nin
Ubiór: Biała koszula z długimi rękawami, luźne białe spodnie i czarne sandały.
Znaki szczególne: Białe oczy, długie brązowe włosy lekko
Karta postaci: viewtopic.php?f=14&t=155
Statystyki: viewtopic.php?f=35&t=160&p=188#p188
Finanse: viewtopic.php?f=51&t=161
Relacje: viewtopic.php?f=74&t=162&p=190#p190
Talent: Mistrz Walki Wręcz
Kontaktowanie:

Post czw maja 19, 2016 9:01 am

Sakumo przyprowadzony do pomieszczenie przez pielęgniarkę stanął przed łóżkiem Maki. Najwidoczniej ktoś ją już odwiedził. Może ANBU poinformowali już jej rodzinę. Skoro dalej tutaj leżała to pewnie musiało stać się jej coś poważnego!
- Nie podziękowałem ci jeszcze za pomoc, no i martwiłem się. Tak nagle zemdlałaś. Nic ci nie jest? Co powiedzieli lekarze?
Chłopak czuł się trochę winny stanem dziewczyny, albo raczej jakąś nie wiadomo jaką dolegliwością, którą sobie najnormalniej w świecie wkręcił gdzieś po drodze do szpitala. No wiecie, można mieć oczy, które widzą na 10km, ale nie dostrzegać zapałki leżącej nam na nosie. Coś takiego spotkało Sakumo. Nawet nie wpadł przez sekundę na to, że dziewczyna omdlała z powodu jego wysportowanej klaty!
Obrazek
NPC
Awatar użytkownika
Nikt
Imię:
Nazwisko:
Pseudonim:
Waga / wzrost:
Specjalizacje:
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Post pt maja 20, 2016 8:20 pm

Słysząc, że chłopak się o nią niepokoił Maki ponownie nieco się speszyła, może nawet zawstydziła. Postanowiła jednak z tym walczyć i zebrać w sobie odwagę. Z pewnym, serdecznym uśmiechem odpowiedziała krótko.
Obrazek
.
.

- Czuje się już o wiele lepiej, dziękuje.

Widać było, że faktycznie już z nią lepiej. Szczegółów schorzenia nie było, podobnie jak samego schorzenia.

Obrazek
.
- To ja powinnam być Ci wdzięczna. Pani doktor powiedziała, że jak tylko mnie wypiszą będę mogła uczęszczać do akademii!

Najwyraźniej Hyuuga obudził w Maki poczucie podążania za swoimi marzeniami nieważne jakim kosztem. Coś, czego wcześniej nie miała odwagi zrobić. Miała nadzieje, że pozwoli jej to na przeżywanie wielu przygód, podobnych do tej. Chociaż zakończenie mogłoby być trochę lepsze.
Hyuuga Sakumo
Awatar użytkownika
Genin
Imię: Sakumo
Nazwisko: Hyuuga
Pseudonim:
Waga / wzrost: 75/182
Specjalizacje: Tai/Nin
Ubiór: Biała koszula z długimi rękawami, luźne białe spodnie i czarne sandały.
Znaki szczególne: Białe oczy, długie brązowe włosy lekko
Karta postaci: viewtopic.php?f=14&t=155
Statystyki: viewtopic.php?f=35&t=160&p=188#p188
Finanse: viewtopic.php?f=51&t=161
Relacje: viewtopic.php?f=74&t=162&p=190#p190
Talent: Mistrz Walki Wręcz
Kontaktowanie:

Post sob maja 21, 2016 6:04 am

Na wieść na tym, że Maki nic nie jest Sakumo wyraźne ulżyło. No przynajmniej w środku, bo na zewnątrz miał dalej tą przerażającą Hyuugową buźką. Ale jak można mu się dziwić, ten człowiek od 4 roku życia ma zajęcia z polityki! Cieszymy się, że nadal ma dusze.
- To świetnie, naprawdę się martwiłem. - powiedział do niej Sakumo z nieznacznym uśmiechem.
Potem maki poinformowała go, że chce przystąpić do akademii. Cóż na edukację nigdy nie jest za późno (podobno). Chłopak z jakiegoś powodu odczuł radość, chociaż nie potrafił zdefiniować jej pochodzenia.
- To świetnie. Jeśli potrzebowałabyś w czymś pomocy możesz od razu przyjść do mnie. - chłopak spojrzał na kwiaty - Ktoś cię odwiedził?

Edit:
Sakumo spojrzał na zegarek i przeraził się jak jest już późno!
- Wybacz Maki, ale jeśli zaraz nie pojawię się w posiadłości to ojciec urwie mi głowę.
Miał mało czasu! Za 15 minut zaczynał się trening, a ojciec nie tolerował spóźnień. Co prawda Sakumo mógł powiedzieć, że misja się przedłużyła, ale wiedział, że za kilka dni ojciec i tak dowiedziałby się, że syn go okłamał. Niestety jego życie było dość mocno monitorowane.

z/t
Obrazek