Klasa w akademii nr 3

Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Re: Klasa w akademii nr 3

Post pn cze 20, 2016 4:16 pm

// Gburowaty sensei raczej nie zauważył, ale jak wspominałam - w wolnej chwili napisz posta w "sali treningowej", możesz tam uzupełnić każdą z akademickich technik. :)

W klasie zrobił się pewien gwar; można było się tego spodziewać po zleceniu zadania w ramach którego uczniowie mają się nawzajem wiązać i wychodzić zwycięsko z osznurowania - na szczęście Nobuo zdawał się mieć dzisiaj zadziwiająco jak na niego dobry humor. Objawiało się to tym, że miał mniej zmierzłą twarz i nie warczał tak, nawet na tych słabszych uczniów. Co najwyżej kwitował ich mierne wysiłki kpiącym uśmieszkiem, na co obiekty jego drwin chowały głowy w kołnierzach koszulek.
Po jakimś czasie przechadzania się po klasie, kiedy większość uczniów opanowała to podstawowe jutsu bez zarzutów (w sumie było wyjątkowo przyjemne), sensei Karuma zaszedł za katedrę i klasnął w dłonie. W klasie momentalnie nastała cisza jak makiem zasiał. Miał posłuch, skurczybyk jeden.
Obrazek

-Dobrze. Na rozgrzewkę nauczyliście się prostej techniki, dlatego teraz będziecie męczyć się nad zdecydowanie trudniejszą.
Zapowiedział, a co poniektórzy spojrzeli po sobie z przestrachem. Co tez mogło ich czekać w dalszej kolejności?
-Kolejnym wyzwaniem będzie Shunshin no Jutsu. Technika, dzięki której możecie na moment stać się o wiele szybsi. Wymaga ona jednak ciężkiego treningu i ścisłej kontroli chakry. W zamian za to na pewno nieraz pomoże wam w kłopotach.
Rzeczywiście taka możliwość wydawała się być kusząca. Nobuo kilkakrotnie przemieścił się z jednego kąta klasy w drugi, prezentując technikę. Robiła ogromne wrażenie, niektórym wyrwało się z ust "woow". Sensei wytłumaczył w jaki sposób za pomocą chakry osiągnąć taki efekt, po czym zlecił odsunąć ławki i stoły i zająć się ćwiczeniem w grupkach, aby nikt na nikogo nie powpadał. Jeszcze wypadków im tu brakuje... BHP przede wszystkim!


Spoiler:
Shizuru Chikane
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Posty: 19
Rejestracja: ndz cze 05, 2016 10:17 pm
Imię: Chikane
Nazwisko: Shizuru
Pseudonim: Shizuka
Wiek: 21
Waga / wzrost: 63/175
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Shurikenjutsu/Soshijutsu
Ubiór: Biała szata
Znaki szczególne: Kuty na zamówienie metalowy wisiorek z symbolem Jashina
Multikonta: Kimi etc.
Karta postaci: viewtopic.php?f=14&p=1118#p1118
Statystyki: viewtopic.php?f=35&t=287
Finanse: viewtopic.php?f=51&t=288
Relacje: viewtopic.php?f=74&t=289
Talent: Mistrzyni Żywiołów
Cecha specjalna: Demagog
Kontaktowanie:

Re: Klasa w akademii nr 3

Post wt cze 21, 2016 10:57 pm

Poćwiczyła Nawanuke kilkakrotnie, raz po raz używając sznurka. Jej partner do tego zadania był cokolwiek drętwy. Na szczęście nauczyła się techniki i mogła odpuścić sobie dalsze ćwiczenia. Zresztą sensei właśnie zadał kolejny temat i tym razem była o wiele bardziej zainteresowana. Technik znacznie przyspieszająca ruchy? Choćby i na moment, to było ciekawe i bardzo przydatne.
Klasa szybko poodsuwała stoły i ławy, robiąc trochę wolnej przestrzeni. Podzielili się na grupy - Chikane kolejny raz znalazła się w grupie z chłopakiem który jakiś czas temu wykonał tragiczną podobiznę jej samej - i rozpoczęli ćwiczenia.
Z początku wszystkim szło to naprawdę miernie. Sama Chikane tez nie była zachwycona swoim pierwszym podejściem. Dopiero za drugim poczuła wiatr we włosach; każde kolejne było już tylko lepsze i lepsze. Po jakimś czasie, dość zdyszana, ale zadowolona, mogła spokojnie powiedzieć, że opanowała technikę. Wiedziała, ze na pewno będzie z niej korzystać w życiu codziennym i w walce...
Pozostało jej więc tylko spoglądanie, jak radzą sobie pozostali. Czasami to była karuzela śmiechu!

Nauka techniki 1/1
Obrazek