Klasa w akademii nr 3

Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Klasa w akademii nr 3

Post śr cze 08, 2016 2:47 am

Obrazek
Spoiler:

Akademia Ninja
To obowiązkowy etap w życiu każdego młodego ninja! Tutaj poznaje podstawy tego fachu, nabiera niezbędnych umiejętności i doświadczenia, bez których nie byłby w stanie poradzić sobie jako genin. W budynku akademii odbywają się również wieńczące ją egzaminy, kolejne ważne wydarzenie w życiu shinobi.

Klasa w akademii
Dość duże pomieszczenie, zdolne pomieścić nawet dość liczebną klasę. Ławki wznoszą się coraz wyżej, w taki sposób, aby zapewnić dobry widok nawet uczniom znajdującym się na samym końcu. Są zabudowane w całości, co oznacza że wchodzi się do nich od środka, a pulpity są połączone aż do samej ściany. Wszystko jest drewniane. Z przodu znajduje się podwójna tablica. Drzwi do klasy są rozsuwane i tłumią odgłosy dobiegające z zewnątrz, aby nie przeszkadzać uczniom w skupieniu.

Post senseia - NPC

Do klasy wszedł mężczyzna, już przy wejściu można było od niego poczuć odór papierosów. No cóż nikt nie jest doskonały. Spojrzał na uczniów i przeszedł od razu do sedna.
Obrazek

- Witam, nazywam się Nobuo Karuma. Tak wiem, że waszym nauczycielem miał być Mitsuki, ale niestety Sakanano-san jest poważnie chory i raczej nie będzie mógł w tym roku prowadzić zajęć. Dlatego to ja zostałem przydzielony do tej roli.

Mężczyzna rozejrzał się po uczniach. Mężczyzna wyglądał na lekko zrezygnowanego.
Obrazek

- Dowiedziałem się o tym przydziale 2 dni temu i nie zdążyłem przejrzeć dokumentów, więc przedstawcie się i powiedzcie coś o sobie, a ja w tym czasie sprawdzę co mamy dzisiaj robić. - w tym momencie wziął plik z dokumentami - Spokojnie, mam podzielną uwagę.

Nobuo na pewno nie zachowywał się jak miły i serdeczny Mizumi. Był bardziej surowy i miał o wiele gorsze podejście do młodzieży. Można to było zauważyć już na pierwszy rzut oka no ale cóż, z jakiegoś powodu został wybrany do tej roli prawda?
Shizuru Chikane
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Imię: Chikane
Nazwisko: Shizuru
Pseudonim: Shizuka
Waga / wzrost: 63/175
Specjalizacje: Shurikenjutsu/Soshijutsu
Ubiór: Biała szata
Znaki szczególne: Kuty na zamówienie metalowy wisiorek z symbolem Jashina
Multikonta: Kimi etc.
Karta postaci: viewtopic.php?f=14&p=1118#p1118
Statystyki: viewtopic.php?f=35&t=287
Finanse: viewtopic.php?f=51&t=288
Relacje: viewtopic.php?f=74&t=289
Talent: Mistrzyni Żywiołów
Cecha specjalna: Demagog
Kontaktowanie:

Re: Klasa w akademii nr 3

Post śr cze 08, 2016 10:09 am

Do sali weszła zblazowana Chikane. Marsowa mina nie wyrażała zbyt wiele emocji - była nieco zdenerwowana. Orzełek, który miał jej przynieść wiadomości o rozpoczęciu jej tury zajęć w Akademii zabłądził gdzieś po drodze i najzwyczajniej w świecie postanowił wcale nie przylecieć. Może zeżarł go jakiś wilczur po drodze. Kobiecie właściwie wcale na tym nie zależało - pobyt w Akademii uważała za stratę czasu, na pewno nie będzie miała problemu z wszystkim tym, czego tu uczą. To jakaś pomyłka, ale... Skoro obiecała, to postanowiła tej obietnicy dotrzymać. W końcu od czasu do czasu może to zrobić, czyż nie?
Rozejrzała się dookoła i zauważyła same dzieciaki. Jedne starsze, inne młodsze, ale nikt kto byłby takim starym koniem jak ona.
Dwadzieścia lat i siedzieć w szkółce? To dobre dla dzieciaków...
Pomyślała, zauważając faceta, który wyglądał na najstarszego w tym gronie. Ten gość akurat jej się podobał. Wydawał się być męski i zdecydowany, typ przeciwny do rozemocjonowanych lalusiów. Być może się z nim dogada, o ile ten nie będzie uważał się za zbyt ważnego z racji pełnionej tutaj funkcji. No cóż, na 99% to właśnie był nauczyciel. Zasiadła w ławce blisko drzwi, w najniższym rzędzie.
-Nazywam się Shizuru Chikane. Skierowano mnie tutaj na nauki, chociaż to raczej jakaś pomyłka. Chyba że mam uczyć się tych wszystkich technik i innych takich. Huh.
Rzekła otwarcie, nie owijając w żadne kwiatki i inne ozdobniki. Spoglądała na mężczyznę z ukosa, ciekawa jego reakcji. Na młodzików nie zwracała póki co żadnej uwagi, byli jej po prostu obojętni. Jak wszyscy, którzy nie mieli dość poszanowania dla jej Boga, Jashina.
Obrazek
Hyuko Houzuki
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Imię: Hyuko
Nazwisko: Houzuki
Pseudonim: Mizu
Waga / wzrost: 54kg/172cm
Wioska: Kiri
Specjalizacje: Soshijutsu, Kenjutsu
Ubiór:
Znaki szczególne: Białe włosy, purpurowe oczy, zębiska zaostrzone jak u rekina.
Multikonta: Hebi
Karta postaci: viewtopic.php?f=14&t=264
Statystyki: viewtopic.php?f=35&t=265
Finanse: viewtopic.php?f=51&t=266
Relacje:
Talent: Wprawny Szermierz
Cecha specjalna: Fiksator
Kontaktowanie:

Post śr cze 08, 2016 6:03 pm

Dopiero drugi dzień w Liściu, a już udało mi się zgubić tego natręta, który miał mnie oprowadzać. Strasznie drętwy z niego koleś... w sumie... To przecież on będzie miał problemy z tego faktu, że źle mnie pilnował, a nie ja z tego, że poszedłem na zajęcia. No ba, po co ja się martwię. A propos zajęć... Strasznie od tego typa wali fajami! Palenie jest niezdrowe! Babcia mi zawsze tak powtarzała, po czym odpalała kolejnego papierosa. O ironio... zmarła na raka płuc. Siądę obok tej dziwnej dziewczyny... nie będę przecież siedział z jakimiś bachorami, a ona mi tutaj wygląda na najstarszą. Nobuo... w sumie przydałoby się zapamiętać imię gościa, który ma mnie uczyć. Chociaż energią i chęciami do życia to on nie pała.

Hyuko szarpnął za pasek na splocie słonecznym, odpiął swój nożyk i ostrożnie położył go obok. Usiadł w ławce i rozglądnął się po okolicy. Siorbnął wodą z bidonu, biorąc przy tym sporego łyka. Zawiesił przez chwilę wzrok na dziewczynie obok. Wysłuchał co ma ona do powiedzenia.

Ta kurna... pomyłka. Jak się nie chciało uczyć za młodziaka to teraz trzeba cierpieć. Mam tak samo mała chociaż jeszcze o tym nie wiesz.

- Hajka wszystkim... jestem Hyuko. Hyuko Houzuki. Przybyłem do Liścia z Mgły i mam zamiar ostro trenować, żeby w przyszłości zostać Mizukage.
Obrazek
NPC
Awatar użytkownika
Nikt
Imię:
Nazwisko:
Pseudonim:
Waga / wzrost:
Specjalizacje:
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Post śr cze 08, 2016 6:24 pm

Nobuo skończył czytać w połowie przedstawiania się i naprawdę widocznie nie interesowało go to zbytnio. No cóż został tutaj umieszczony w zastępstwie, a może nawet za karę. Po co wchodzić w szczegóły prawda dzieciaczki.
Obrazek

- Więc przejrzałem program... Masa tutaj biadolenia, więc je pominę i zajmę się tylko tym co najważniejsze. - Karumo podszedł do tablicy i zaczął rozrysowywać podstawowy schemat chakry łączący energię fizyczną z energią duszy - Wyryjcie to sobie w pamięci! Ten mały rysunek to droga do nieskończonej potęgi. To prawdziwa moc shinobi!

Nobuo dalej prowadził wykład na temat chakry. Było słychać, że wie o tym dużo, dużo więcej niż mówi uczniom. Wielokrotnie używał takich sformułowań jak potęga, czy też moc. W końcu, który shinobi w rzeczywistości do tego nie dążył prawda? Po tym wszystkim zaprowadził Was do sali treningowej.
Obrazek

- Dobra to teraz trochę praktyki! - powiedział i wykonał technikę Henge no Jutsu - To naprawdę elementarne Jutu. Nauczenie się go powinno Wam zająć chwilkę.

Po tych słowach zaczął krążyć między uczniami. Nie dawał jakoś specjalnie nikomu rad, ale zdarzało mu się zganić wiele osób za niekompetencję. Był zupełnym przeciwieństwem spokojnego Mitsukiego.
Shizuru Chikane
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Kontaktowanie:

Post śr cze 08, 2016 10:24 pm

//Mizumiego. Mitsuki to gracz XD

Chikane siedziała spokojnie, czekając aż ta szopka się skończy. Niespecjalnie interesowały ją sylwetki współuczniów. W pewnym momencie dosiadł się do niej jakiś białowłosy chłopak - jego wiek również był wyższy niż statystycznego dzieciaka w klasie, ale jednak to wciąż był nastolatek z mlekiem pod nosem. Westchnęła lekko, ale stwierdziła że lepsze takie towarzystwo niż jakiegoś kompletnego dzieciaka w wieku lat dziesięć.
Białowłosy przedstawił się jako Hyuko i stwierdził, że jego celem jest zostać Mizukage. Mizukage? W Wiosce Ukrytego Liścia? O ile się orientowała, to Wioska Mgły jest gdzieś na południowy wschód!
Ale... Nieważne!
Zaczął się wykład, a Chikane mimo początkowej rezerwy słuchała z uwagą. Nie notowała, ale uważnie przyjrzała się rysunkowi - i przypomniała sobie, że już go kiedyś widziała. Ten stary nauczyciel na lądzie jej pokazywał. Był kiepski, ale tyle zapamiętała! I w sumie sama była tym trochę zdziwiona.
Potęga, moc... To ją interesowało. Chciała stać się potężna i stworzyć świat, w którym wszyscy byliby wierni Jashinowi. Może to mrzonka, ale jednak... Ta część wykładu podobała jej się o wiele, wiele bardziej. W końcu jednak nadszedł czas na praktykę i wtedy pomyślała, że czas spędzony w tej czasie być może wcale nie będzie czasem straconym.
Ponieważ panna Shizuru miała już doświadczenie w wykonywaniu technik ninjutsu, po ujrzeniu Przemiany powtórzenie jej nie nastręczyło jej żadnych trudności. W końcu była to technika naprawdę podstawowa. Koncentracja chakry nie była problemem, utrzymanie nowej formy też nie. Zmieniła się w jakąś nieznaną nikomu postać, po czym odmieniła na znak.

Henge no jutsu 1/1
Obrazek
Hyuko Houzuki
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Ubiór:
Relacje:
Kontaktowanie:

Post czw cze 09, 2016 1:04 am

O nieźle... bez biadolenia! Lubię tego ziomeczka! Nie ma czasu na pierdoły... stołek Mizukage czeka. Ale co to... wykresy... ? Nauka... ? Ehh... Ciotunia przestrzegała przed tym, że w akademii ninja nie będę tylko poznawał super, wypaśnych technik, a czeka mnie też dużo teorii. No cóż... do tej pory w to nie wierzyłem. Kurczę. Zrobię co mam do zrobienia i muszę odnaleźć swoją siostrzyczkę. Druga noc pod chmurką może już nie być na tyle przyjemna co pierwsza. Poza tym... ciuchy zaczynają mi śmierdzieć...

Hyuko wyjął ze swojej podróżnej torby zwój i zaczął robić notatki z wykładu, który przeprowadzał dla nich Nobuo. Chakra i jej schemat łączący obie energie, nie były dla chłopaka całkiem nowymi pojęciami, ponieważ Hyuko znał już kilka technik, które potrafił wykorzystać podczas walki swoim nożykiem. Konoha to spokojne miasto. Nie to co Kiri, gdzie często trzeba WALCZYĆ o swoje racje.

Ten cały Nobuo to może być całkiem silny koleś, a przynajmniej takie sprawia wrażenie. Potęga? Moc? To chyba atrybuty każdego Kage? Tak mi się wydaje. Przeprowadzka do Liścia to chyba nie był aż tak zły pomysł. O nareszcie praktyka! Nareszcie coś dla mnie...

Houzuki przeszedł z resztą uczniów do sali treningowej. Rozejrzał się i przez moment znów zawiesił wzrok na dziewczynie, która była tutaj najstarsza. Po chwili potrząsnął głową i skupił się na tym co mówi Nobuo. Skumulował swoją chakrę i przemienił się w ostatnią osobę, która utkwiła mu w głowie. Z kłębu dymu wyłoniła się Shizuru. No może widać było, że to ona, aczkolwiek nie zgadzało się kilka szczegółów. Jedna pierś zwisała prawie do pępka, pojawił się lekki garb, a jedno oko zostało umiejscowione za bardzo... z boku. Chłopak przyjął z powrotem swoją formę i zaśmiał się sam do siebie. Spróbował jeszcze raz. Teraz wyszło prawie idealnie.

--------------------

Henge no Jutsu 1/1

Spoiler:
Obrazek
NPC
Awatar użytkownika
Nikt
Imię:
Nazwisko:
Pseudonim:
Waga / wzrost:
Specjalizacje:
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Post sob cze 11, 2016 9:21 pm

Następnego dnia znowu musieliście się użerać z tym samym nauczycielem. No cóż jak mus to mus, po spojrzeniach niektórych uczniów dało się zobaczyć, że najnormalniej w świecie boją się Nobuo. Nauczyciel wszedł do klasy i zaczął sprawdzać obecność. Następnie nie za bardzo przejmując się nieobecnymi przeszedł do tematu. Dzisiaj na zajęciach tak jakby kontynuując poprzedni wstęp o chakrze kontynuował opowiadając o Ninjutsu i naturach chakry. Były to w 80% podstawy, ale niektóre rysunki i wyjaśnienia były naprawdę skomplikowane i widać było, że nawet najlepsi uczniowie ich nie rozumieją, a teoria na temat białej i czarnej chakry była tak abstrakcyjna, że było widać jak najsłabszym uczniom leci para z uszu. Ktoś tu się chyba przegrzał. Wszystko wyglądało tak jak ostatnio, nauczyciel po prostu mówił naprawdę nie zwracając uwagę na to czy ktoś się spóźnił czy go słucha etc.
Po tym wszystkim nastał ten moment! Zajęcia praktyczne. Niektórzy jeszcze dalej nie opanowali Henge no Jutsu. Po usłyszeniu tego Nobuo skwitował to tylko jednym zdaniem.
Obrazek

- Nie będę spowalniał innych bo Wam coś nie wychodzi. Albo sami się tego douczycie albo nie nadajecie się na ninja - jego głos był naprawdę chłodny.

Stanął przed klasą i złożył kilka pieczęci. Wokół niego powstało 7 klonów, które po chwili zniknęły.
Obrazek

- To technika Bunshin no Jutsu, pieczęci to... - wymienił wszystkie potrzebne pieczęci - Aby zaliczyć musicie potrafić stworzyć przynajmniej dwa idealne klony. Do roboty.

Po tych słowach zaczął znowu przechodzić między uczniami ochrzaniając tych, którym szło najgorzej. No cóż wielu naprawdę się go bało. Roznosił jakąś taką aurę niechęci. Jak stawało się obok Nobuo to aż ciarki przechodziły.
Shizuru Chikane
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Kontaktowanie:

Post ndz cze 12, 2016 3:04 pm

Jeszcze raz wykonała Technikę Przemiany, przybierając postać jakiegoś mężczyzny. To była bardzo przydatna rzecz, choć domyślała się że wykwalifikowany ninja jest w stanie przejrzeć taki kamuflaż. Niestety, na jej własne oko niemożliwym było dojrzenie w którymś z przemienionych uczniów zmiany, która świadczyłaby o tym, ze to tylko ułuda. Chyba że któremuś kompletnie to nie wychodziło. Jak temu młokosowi, który najpierw miał czelność do niej się dosiąść, a teraz... Teraz usiłował przemienić się właśnie w nią. Widząc nieudaną kopię, Chikane pobielała na twarzy i zacisnęła wargi w niemej wściekłości. Właściwie to byłoby nawet śmieszne, gdyby nie fakt że Akademia nie była jej ulubionym miejscem do spędzania wolnego czasu. No i kto wie, czy nie była to "obraza majestatu", he he.
-Huh.
Nie skomentowała tego jednak w żaden sposób. Wolała posłuchać jak wrednie podsumowuje różnych uczniów Nobuo. Kolejne zajęcia obfitowały w teorię, która tym razem naprawdę należała do tych trudniejszych. Chikane nie zamierzała notować, ale zmuszona była się skupić. Wydawało jej się, że rozumiała większość rzeczy, chociaz chyba nie byłaby w stanie komuś tego powtórzyć. Natomiast część tych dzieciaków chyba właśnie przeżywała tortury.
Nareszcie nowa technika, uff... Minimum dwa klony? Zrobi się.
Zerknęła na białowłosego, ciekawa czy i tym razem coś spieprzy. Skoncentrowała chakrę - za pierwszym razem wyszedł jej tylko jeden klon, więc się skrzywiła. Kiedy zniknął, spróbowała jeszcze raz i na szczęście się udało. Techniki żywiołowe wymagały chyba nawet więcej skupienia niż to.
Obrazek
Hyuko Houzuki
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Ubiór:
Relacje:
Kontaktowanie:

Post śr cze 15, 2016 12:48 pm

Ufff.... wstawać tak wcześnie rano... Bez sensu. No ale dobra, przynajmniej udało mi się znaleźć jakiś w miarę normalny nocleg. Co prawda właściciele domu raczej nie wiedzieli, że u nich spałem, gdyż wyruszyli w jakąś długą podróż. Dobra, technikę transformacji już mam ogarniętą, ciekawe co dzisiaj wymyśli ten cały Nobuo. Wydaje mi się, że niektórzy się go boją. Ja tam raczej nikogo się nie boje... Ninjutsu i natury chakry.... Kurczę, muszę się skupić!

Hyuko wyjął jeszcze nie zapisany do końca zwój i zaczął robić notatki. Niektóre pojęcia sprawiały mu problemy, ale większość udało się zrozumieć z wykresów. Chłopak od dziecka lubił rysować i był lepszym wzrokowcem niż słuchaczem. Zerknął dookoła, było widać, że niektórym dzisiejszy wykład na prawdę sprawia problemy. Na końcu zapisał jeszcze pieczęci potrzebne do Bunshin no Jutsu.

Hmmm... na najstarsza chyba się na mnie denerwuje. No cóż, ale ja lubię denerwować innych. Poza tym ta laska w ogóle nie notuje... co to ma być, że niby taką dobrą pamięć ma? Trzeba jej pokazać kto tu będzie lepszym, super, hiper ninja!

Chłopak kątem oka zauważył jak Shizuru patrzy w jego kierunku. Poprawił włosy i wymieszał w sobie chakrę najlepiej jak potrafił. Skupił się na klonach, złożył pieczęcie i...

- Bunshin no Jutsu!

Jest klon! Ale tylko jeden? Co to kurna jego mać ma być!? Ehhh... no to próbujemy jeszcze raz...

--------------------

Bunshin no Jutsu 1/1
Spoiler:
Obrazek
Takeo Senju
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Imię:
Nazwisko:
Pseudonim: Tako
Waga / wzrost: 54kg/157cm
Specjalizacje: Soshijutsu
Ubiór: żółta tunika bez rękawów, pod nią fioletowa koszula częściowo wycięta w ramionach, w pasie przewiązane dwie wstęgi, które trzymają dwa bokkeny, spodnie do kolan, getry, słomiane sandały oraz naramienniki/ochraniacze na ramionach, udach i piszczelach
Znaki szczególne: poważne spojrzenie turkusowych oczu i długie, wręcz dziewczęce włosy
Karta postaci: viewtopic.php?f=14&t=301
Statystyki: viewtopic.php?f=35&t=311&p=1300#p1300
Finanse: viewtopic.php?f=51&t=312
Relacje: viewtopic.php?f=74&t=313
Talent: Pożeracz Chakry
Cecha specjalna: Służbista
Kontaktowanie:

Post śr cze 15, 2016 3:22 pm

Kolejny dzień, który tym razem zapowiadał się naprawdę dobrze! W końcu tyle wyczekiwania na przystąpienie do Akademii, a Takeo zaspał po raz pierwszy! Dobrze, że przynajmniej na drugi dzień, a nie pierwszy, bo to by dopiero był wstyd! Powiedzieć, że zdarzyło mu się to pierwszy raz od niepamiętnego czasu to chyba zbyt mało, bo on po prostu nie jest tym, który zaśpi, a tym razem tak było. Widać los chciał pobudzić czternastolatka, ponieważ od razu po obudzeniu, pierwsze o czym pomyślał było jedno słowo; 'AKADEMIA!'
Biegnąc do docelowego miejsca nie myślał zbyt dużo. Ostatnio już widział, że jego nauczyciel jest jednym z tych surowych i dość olewatorskich typów shinobi, dlatego przyspieszył jeszcze bardziej. W drzwiach tradycyjnie się skłonił i bez żadnego słowa usiadł w pobliskiej ławce, na szczęście załapując się na tłumaczenie kolejnej techniki. Jak reszta klasy przystąpił do wykonywania klonów, początkowo skupiając się na energii wewnętrznej i chakrze. Musiał to zrobić dobrze, bo nie uśmiechało mu się tłumaczyć ze złego klona i spóźnienia przed nauczycielem, chociaż nauczyciel to pikuś przy składaniu raportów wujowi!
- Bunshin no Jutsu! - mruknął pod nosem i od razu pojawił się klon! Szkoda tylko, że był w sposób nader nienaturalny powykrzywiany, jak jakaś szmaciana lalka z wieloma rysami.
Nastolatek głośno westchnął i spróbował raz jeszcze, tym razem naprawdę robiąc dobrego klona! Jeszcze z sześć razy i opanuje to do perfekcji! Tylko czy starczy mu sił?
Spoiler:
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Post śr cze 15, 2016 3:56 pm

Nobuo miał tym razem aż zbyt wiele osób, które można było ochrzanić za nieumiejętne wykonanie techniki. Niemalże doprowadził jakiegoś drobnego dzieciaka do załamania nerwowego, wytykając mu bezlitośnie wszystkie słabe punkty jego kopii. Dzieciak miał łzy w oczach, gdy zabierał się do zadania po raz kolejny.
W tej klasie było jednak również kilka osób starszych wiekiem od statystycznego ucznia. Techniki wychodziły im różnie, ale od biedy mógłby chyba zaakceptować takie wykonanie... Po drobnej korekcie. Skinął głową (bez uśmiechu) widząc klony Chikane, przystanął przy Hyuko czekając aż ten wyprodukuje więcej niż jedną kopię (a kiedy to zrobił, odszedł bez słowa - choć w jego wypadku chyba można uznać to za pochwałę) i parsknął, komentując powyginaną kopię Takeo. Dopiero druga próba odłożyła w czasie szykujący się opierdziel.
Kiedy większość klasy załapała o co w tym chodzi, sensei wrócił za katedrę, gdzie poprowadził krótki wykład na temat roli samodzielnej pracy w rozwijaniu technik ninja. Po raz pierwszy uczniowie mogli zobaczyć, że nauczyciel wydaje się być czymś zainteresowany; kiedy opowiadał o tym, w jaki sposób dochodzi się do nowych rozwiązań, szuka sposobów i tworzy nowe techniki wydawał się mówić z prawdziwą pasją.
Obrazek

-Ale dla was to wciąż za wcześnie... Lepiej nauczcie się takiej podstawy jak Kakuremino. Macie na to pół godziny. Wychodzę na chwilę...
W dłoni mignęła mu paczka papierosów.
-Jak wrócę, chcę widzieć że wszyscy opanowali tę sztukę.

Nie odwracając się wyszedł, pozostawiając klasę w chwilowym osłupieniu. Dopiero po chwili zaczął się ruch, kiedy uczniowie nawzajem pouczali się odnośnie wykonania techniki i rozpoczęli pośpieszne ćwiczenia. Nikt nie chciał podpaść senseiowi.

Spoiler:

// Takeo - możesz w wolnej chwili douczyć się Henge, np. w sali treningowej.
Shizuru Chikane
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Kontaktowanie:

Post czw cze 16, 2016 12:06 pm

Kolejny dzień, kolejne słowa, kolejne nauki. Trochę nużyło ją to wszystko. Może gdyby nieco bardziej otworzyła się na grupę i starała choć częściowo zapoznać się z pozostałymi uczniami z klasy, byłoby jej przyjemniej spędzać tutaj czas. Niestety jednak nie była typem zbyt towarzyskim w tradycyjnym znaczeniu i pozostałych uczniów obdarzała co najwyżej obojętnym spojrzeniem. Poza tym jednym razem, kiedy poczuła złość na widok swojej bardzo nieudanej podobizny! Na szczęście podobna akcja nie miała już więcej miejsca.
Dzisiaj do nauki trafiło im się w sumie łatwe jutsu - kakuremino, technika peleryny niewidki. Zaśmiała się, widząc popłoch wśród smarkaczy z klasy - przecież to banalne! Nawet jeśli nauczyciel wyszedł... Pół godziny to masa czasu.
-Chyba nie zamierzasz ryczeć, bo sensei nie prowadzi za rączkę?
Rzuciła do jakiegoś chłopaka z ławki obok, który najwyraźniej miał zamiar zaraz się załamać. Było o co? No nie było! To tylko głupi kamuflaż... Sztuczka bardziej cyrkowa, niż pasująca do potężnego ninja!
Przećwiczyła rzecz kilkakrotnie i rzeczywiście wychodziło jej to całkiem nieźle. Wtapiała się w tło bez większych problemów. A w dodatku ta wredna część jej natury czerpała satysfakcję z tego, ze dopiekła jakiemuś smarkaczowi. Nieładnie!

Kakuremino no Jutsu - 1/1
Obrazek
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Post pt cze 17, 2016 11:32 am

Pół godziny minęło bardzo szybko - niektórzy mogliby nawet powiedzieć, że zdecydowanie zbyt szybko jak na ich gust! I ciężko się dziwić, bo część uczniów wciąż walczyła z porządnym opanowaniem Techniki Peleryny Niewidki. Nauczyciel punktualnie wrócił do klasy - po równo 30 minutach. Roztaczał wokół siebie lekką woń papierosów, więc nie ulegało wątpliwości, co robił w kupionym sobie czasie. Oczywiście nie wiadomo, co jeszcze innego miał w planach...
Teraz przechadzał się pomiędzy uczniami i sprawdzał opanowanie techniki. Spojrzał z dezaprobata na kilku najsłabszych uczniów i ich marne wykonania. Niektórym skinął głową - może bez słowa pochwały, ale była to akceptacja.
Obrazek

-Dobrze. Zjeżdżajcie. Jutro wszyscy mają być punktualnie na zajęciach.
Zasiadł za biurkiem i obserwował jak uczniowie masa wylewają się z sali.

Następnego dnia równo o 8.00 wkroczył do sali, pod pachą dzierżąc zwały linki. Rzucił przed każdym z uczniów pojedynczy sznur i kazał dobrać się w pary.
Obrazek

-Dzisiaj ćwiczymy Nawanuke no Jutsu, technikę oswobodzenia z więzów. To stosunkowo łatwa sztuczka, która jednak przy tradycyjnym unieruchomieniu może uratować wam skórę!

Huknął, aż niektórzy uczniowie zadrżeli. Nie da się ukryć, że potrafił wzbudzić respekt - zdecydowana większość klasy była teraz skoncentrowana na zadaniu, tak jak należy. Nobuo zademonstrował technikę i dał znak, że czas na ćwiczenia praktyczne.

Spoiler:

// Będę pisać tutaj regularnie. Kogo minie technika - sala treningowa stoi otworem, zawsze można przenieść się tam i nadrobić daną rzecz uznając, że postać np. czuje że musi to jeszcze poćwiczyć więcej niż na głównej lekcji). Chyba że się nie chce uczyć danej techniki, bo one oczywiście nie są obowiązkowe. :)
Przypominam jednak o wymaganiach do Kawarimi (jeśli ktoś chce je potrafić).
Shizuru Chikane
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Kontaktowanie:

Post pt cze 17, 2016 9:30 pm

Po jakimś czasie nauczyciel wrócił i sprawdził postępy w nauce Kakuremino. Shizuru zdązyła się już go nauczyć, więc przeszła bez negatywnego komentarza, ale u niektórych nie obyło sie bez potknięć. Wzruszyła ramionami. Czyli koniec zajęć na dzisiaj? Dobrze. Może zdąży zrobić jeszcze coś sensownego tego dnia.

Następnego dnia stawiła się w klasie na czas, zasiadając w tym samym miejscu co wczoraj. Czekała na rozpoczęcie zajęć, a kiedy nauczyciel przyszedł z naręczem pełnym liny, poczuła nawet ukłucie zainteresowania. Ciekawe, do czego mają one służyć? Tego jeszcze nie wiedziała, no ale cóż.
Szybko okazało się, ze jest to najzwyczajniej w świecie sprzęt potrzebny do wykonania następnej techniki. Dziewczyna westchnęła, słysząc że mają się dobrać w pary. Ale rzeczywiście, obwiązanie samej siebie mogłoby jej sprawić pewien problem...
Rozejrzała się dookoła i jej wzrok padł w pierwszej kolejności na Hyuko. Ale to ten, który wcześniej tak wrednie ją sparodiował! Nieee... Spojrzała na Takeo.
-Ej, Ty... - nie pamiętała, jak się nazywa - Zwiąż mnie, chcę wypróbować technikę. Potem ja zwiążę ciebie.
Mruknęła. Kiedy współuczeń zrobił co należało, Chikane wzięła się do ćwiczeń. To też była raczej prosta technika i wystarczyło kilka prób żeby ją opanować.

Nawanuke no Jutsu 1/1
Obrazek
Hyuko Houzuki
Awatar użytkownika
Uczeń Akademii
Ubiór:
Relacje:
Kontaktowanie:

Post pn cze 20, 2016 12:23 am

Naah... opuściłem dzień w akademii... Od rana włóczyłem się po Liściu mając zamiar znaleźć swoją siostrzyczkę. Nikt jej nie widział i nikt nawet o niej nie słyszał. Dziwna sprawa. Zmarnowałem tylko swój jakże cenny czas, który mógłbym poświęcić na naukę czegoś przydatnego. Dzisiaj już nie mogę zawalić zajęć. Ciekawe czy ten gburowaty Sensei chociaż zauważył, że mnie nie było.

Hyuko wstał wcześni, zjadł jakieś skromne śniadanie i ruszył czym prędzej do akademii. Co dziwne - zdążył na zajęcia. Rozglądnął się ukradkowo po sali, zajął to samo miejsce co zawsze. Zaraz obok tej smutnej dziewczyny. Nobuo wparował do klasy z liną. Hyuko zainteresował się przez moment i zaczął sobie wyobrażać jakieś zbereźne rzeczy, które można robić przy pomocy sznura. Potrząsnął głową i skupił się na tym co mówił ich nauczyciel. Chwycił za linkę i chciał już się zwrócić do dziewczyny obok o pomoc. Ta jednak wybrała kogoś innego. No coż... Hyuko zagadał do jakiegośmałolata i wspólnie z nim zaczął trening nowej techniki.

Nawanuke no Jutsu 1/1
Obrazek