Ichiraku Ramen

Saycia
Awatar użytkownika
Genin
Posty: 28
Rejestracja: pt kwie 29, 2016 4:18 pm
Imię: Saya
Nazwisko: Hisui
Pseudonim:
Wiek: 15
Waga / wzrost: 42/154
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Soshi/Nin
Ubiór: podpis ->
Znaki szczególne:
Multikonta: Yūjin Midori
Karta postaci: viewtopic.php?f=14&t=234#top
Statystyki: viewtopic.php?f=35&t=238
Finanse: viewtopic.php?f=51&t=239
Relacje: posting.php?mode=post&f=74#preview
Talent: Mędrzec
Cecha specjalna: Bohater
Kontaktowanie:

Re: Ichiraku Ramen

Post śr cze 22, 2016 1:19 pm

A no, nie znała, nie znała. W końcu skąd mogła znać? Pierwszy raz spotkała członka klanu Akimichi przy jedzeniu. Nigdy jakoś specjalnie nie przyglądała się nikomu, czy da radę pochłonąć naleśnika w całości, czy może nawet fistaszek będzie mu sprawiał nie lada problem.
- My? Dwójeczka! - Odpowiedziała z uśmiechem, pokazując Chou "znak pokoju" i wystawiając język. Po chwili jednak zwróciła uwagę, że jej towarzyszka już kończy swój rosołek. No tak być nie mogło, Saya nie mogła zostawać w tyle. Bo co jeśli zanim blondynka skończy swoją porcję, Akimichi zdąży znowu zgłodnieć? Wzięła się więc za swoją porcję, zajadając się makaronem. Nie zdążyła jednak nadgonić swojej koleżanki.
- A to widzisz, znowu mamy coś wspólnego. - Stwierdziła, podcierając usta serwetką. O ile uwielbiała ramen, o tyle nie znosiła mieć nic tłustego w okolicy swoich ust. I dotyczyło to tak samo zup jak i pomadek! Kto w ogóle wymyślił te wszystkie mazidła do twarzy?!
- Ale mamy chyba jeszcze trochę czasu na przygotowania, ne? - Dodała śmiejąc się, po czym sama wzięła się za siorbanie swojej zupy. Miała tylko nadzieję, że między nią, a jej towarzyszką nie ma tak dużej przepaści, jak między kolegami z drużyny...