Misja rangi C dla Hiroshiego

Pojedyncze tematy stanowiące wydarzenie/misję dla innych graczy, prowadzone przez Mistrza Gry.
Hiroshi Hyuuga
Awatar użytkownika
Chuunin
Imię:
Nazwisko:
Pseudonim: Hiro
Waga / wzrost: 68/175
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Fuuinjutsu, Taijutsu
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Talent: Mistrz pieczęci.
Cecha specjalna: W czepku urodzony.

Re: Misja rangi C dla Hiroshiego

Post pt maja 13, 2016 1:30 am

Widząc reakcje damy czuł się jakby właśnie wrócił z jej synem którego po bohaterskiej walce ocalił z rąk oprawców, jej reakcja była podobna do trafienia 6 w totka. Spojrzał na nią z zażenowaniem. Gdy tylko zaczęła zadawać pytania zmarszczył się, ma powiedzieć jak stoczył bohaterską walkę w celu odebrania błyskotek? Co prawda to były tylko wyjątkowo ohydne perfumy, ale Hiroshi był pewien, że walka z nimi była tak uciążliwa, że mógł stracić życie wdychając zabójczy gaz. Nie może jednak to nie był dobry pomysł.
- Długa historia, ale na następny raz proszę najpierw dokładnie poszukać zguby. - Po tych słowach czekał tylko na swoją wypłatę, może zadanie nie wymagało od niego wielkiej pracy, jednak zmarnował swój cenny czas aby poszukać kolczyków, a wypłata był spora. Chłopak już w głowie wyliczał sobie ile wyda pieniędzy i na co, może kupi sobie coś nowego? Niee chyba nic aktualnie nie potrzebuje. Na pewno za to pójdzie dziś potrenować, w końcu jakoś musi się zmęczyć. W dalszym ciągu jednak czuł pewien niedosyt, dlaczego te kolczyki były dla damy takie ważne, może to jakiś prezent ślubny? Albo po prostu dostała je od męża? Patrząc na panią przed sobą był pewien, że gdyby o to spytał, dostał by jakąś głupią odpowiedź, bądź historie której nie chce słuchać.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Waga / wzrost: 666
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Post sob maja 14, 2016 10:29 pm

Dama rzeczywiście była wzruszona, aż dziwne że tak to na nią podziałało. Ale czy Hiroshi tego chce, czy też nie, wyglądało na to, że zamierzała podzielić się z nim powodami, którą nią kierowały.
-Czyli jak wczoraj zboczyłam z drogi i odwiedziłam toaletę w holu, to musiały już tam zostać... O ja głupia, a taka byłam przekonana że będą tutaj, w mojej prywatnej toalecie!
Żona Daimyo pokręciła głową, przyjmując efekty własnego roztargnienia.
-Widzisz, te kolczyki to ważna dla mnie pamiątka. Otrzymałam je od pewnego młodzieńca, który służył w mojej świcie. Traktowałam go jak własnego syna, bo wiele lat trwał u mego boku, poza tym był taki pocieszny... Młody i pocieszny. Niestety...
Załamała głos i przybrała minę o wiele bardziej melancholijną.
-Niestety, był on również shinobi. Pochodził z pomniejszej wioski, ale mimo to wyruszył na wojnę... Zginął trzeciego dnia po opuszczeniu domu. Zdjęcie i te kolczyki to jedyna pamiątka, jaka mi po nim została. Dlatego bardzo dziękuję za twoją pracę i za to, że je znalazłeś.
Skinęła głową. Kto by pomyślał, że nawet rozpuszczona dama, puszysta żona Daimyo może mieć złe wspomnienia związane z wojną. Pożegnała Hiroshiego czule i odprowadziła do drzwi rezydencji.
Zapłata czekała na shinobiego dopiero po zdaniu raportu. W każdym razie mógł już wracać do wioski i zakończyć misję.

// Koniec - twój kolejny post kończy misję.
Hiroshi Hyuuga
Awatar użytkownika
Chuunin
Imię:
Nazwisko:
Pseudonim: Hiro
Waga / wzrost: 68/175
Specjalizacje: Fuuinjutsu, Taijutsu
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Talent: Mistrz pieczęci.
Cecha specjalna: W czepku urodzony.

Post sob maja 14, 2016 10:53 pm

Spojrzał ze wzruszeniem na damę która jak dotąd wzbudzała w nim tylko negatywne uczucia. Cóż skoro to pamiątka, to już wie dlaczego tak zależało jej na tym aby kolczyki rzeczywiście się odnalazły. Całe szczęście dla Hiroshiego, że dama nie chciała mu opowiadać całej historii swojego życia, dlatego też chwile potem opuszczał jej posiadłość. Przechodząc obok toaletki lekko się wzdrygnął na zapach który się z niej wydostawał, czysta okropność, zatkał nos i jak najszybciej skierował się za damą do wyjścia z domu. Będąc na progu ukłonił się i podziękował za zadanie do wykonania po czym ruszył w kierunku wioski, całe szczęście było już po wszystkim i mógł poświęcić resztę dnia na trening. Tak, gdy tylko zda raport z misji od razu skieruje się na polane treningową w tym celu. Przechodząc przez bramę wioski przywitał się ze strażnikami którzy jakiś czas temu wypuszczali go z wioski po czym skierował się do centrum misji w Konoha. Gdy wszedł do środka opowiedział o swoich poszukiwaniach kolczyków i o trującym gazie w toaletce co na pewno w pewien sposób rozśmieszyło pracowników. Po tym wszystkim ruszył załatwiać swoje sprawy.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Waga / wzrost: 666
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci: