Misje ninja

Pojedyncze tematy stanowiące wydarzenie/misję dla innych graczy, prowadzone przez Mistrza Gry.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Misje ninja

Post pt mar 18, 2016 1:11 pm

Obrazek

Misje wykonywane przez ninja są podstawowym źródłem dochodów wioski, a także obowiązkiem należących do niej shinobi. Od pielenia ogródka po zabójstwa na zlecenie - każda z tych misji zostaje odpowiednio oceniona, przydzielona do właściwej rangi i powierzona odpowiedniemu wykonawcy.

Kto może zlecić misję?


Każdy, kto posiada odpowiednią ilość środków, aby opłacić usługi ninja. Cena uzależniona jest ściśle od przedmiotu zlecanego zadania. Zlecić można dosłownie każde zadanie, jednak organ przyjmujący zamówienia może odmówić wykonania, jeśli uzna że efekt lub potrzebne środki mogą kłócić się z polityką Ukrytej Wioski.

Każdy gracz na forum może zlecić misję, wypełniając formularz w odpowiednim temacie -->LINK<--.


Wykonywanie misji

Obrazek

Misje przydzielane są ninja o potrzebnej do wykonania ich randze. Kwalifikuje się je w pięciu kategoriach - D, C, B, A, S.

D - misje najprostsze, najsłabiej płatne i zlecane właściwie wyłącznie geninom. Z reguły jest to pomoc w codziennych obowiązkach, prace gospodarskie, proste zlecenia, którym są w stanie podołać początkujący. Ich wykonanie nie zajmuje więcej niż jeden dzień, np. zbieranie śmieci, wyrywanie chwastów, wyprowadzanie psów, opieka nad dziećmi etc.

C - misje proste, wymagające jednak większego wysiłku i doświadczenia. Mogą być nieco bardziej skomplikowane i przez to trwać więcej niż jeden dzień, jednak nadal są one pozbawione elementów walki z innymi ninja. Często wymagają opuszczenia wioski. Zlecane doświadczonym geninom oraz chuuninom. Np. poszukiwania przedmiotów, ochrona przed bandytami, konwoje o obniżonym ryzyku.

B - misje średniozaawansowane, w których mogą pojawiać się elementy starcia z innymi ninja. Bardziej skomplikowane, przeprowadzane w mniej kontrolowanych warunkach. Zlecane w większości chuuninom, choć może zdarzyć się zlecenie skierowane do mniej zaawansowanego jounina (lub jounina specjalnego). Są to np. konwoje, różne rodzaje ochrony przedmiotów i osób, dostarczenia przesyłek i wiadomości.

A - misje zaawansowane, cechujące się wysokim poziomem trudności. Perspektywa napotkania wrogich ninja jest w takiej misji właściwie pewna. Zadania takie zlecane są jouninom, czasami bardzo zaawansowanym chuuninom. Podczas pełnienia takich misji istnieje wysokie ryzyko zranienia bądź nawet śmierci. Należą do nich wszelkie rozpoznania terenu z elementami szpiegowskimi, rozprawianie się z niebezpiecznym elementem, pościgi za osobami, likwidacja jednostek niepożądanych, konwoje o podwyższonym ryzyku, przekazywanie ważnych przesyłek i informacji.

S - misje o najwyższym stopniu trudności, przeznaczone jedynie dla ninja odznaczających się wybitnymi zdolnościami. Są to misje najczęściej całkowicie tajne, zlecane przez najważniejszych kontrahentów i bardzo niebezpieczne. Mogą być to likwidacje jednostek niepożądanych i bardzo niebezpiecznych, infiltracje i misje szpiegowskie, pościgi za wyjątkowo groźnymi przeciwnikami, skomplikowane zadania dyplomatyczne.

D - genin
C - genin/chuunin
B - chuunin
A - jounin
S - misje specjalne


Jak otrzymać misję?

Obrazek

Należy zgłosić się w odpowiednim temacie -->LINK<-- wypełniając podany tam formularz. Misje zlecane prowadzone są przez Mistrzów Gry bądź wyznaczoną przez nich osobę. Gracz jest zobowiązany wykonać zlecone zadanie.
Ze względu na rozwój fabuły, podczas wykonywania misji gracz może również przebywać w tematach fabularnych (bilokacja).

Powodzenia!

Obrazek