Dolina Końca

Obrazek
Lokacje znajdujące się z dalsza od głównych pięciu wiosek. Ich umiejscowienie nie jest ujednoznacznione (w większości przypadków) na mapie, przez co są wspólne wszystkim krajom.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Dolina Końca

Post pn mar 28, 2016 1:26 pm

Obrazek

Rzeka, która płynie przez dolinę jest umowną granicą między Krajem Ognia i Krajem Dźwięku. Olbrzymi wodospad i jezioro, do którego wpada mają w sobie to niespotykane, majestatyczne piękno. Głęboka woda ma wartki nurt i ciemną barwę. Obu krawędzi wodospadu strzegą olbrzymie kamienne figury – od strony Wioski Ukrytego Liścia jest to Pierwszy Hokage, Hashirama Senju, z drugiej jest przedstawiony Madara Uchiha, jego przeciwnik i pretendent do tytułu Hokage. Obie figury stoją przodem do siebie, skoncentrowane na oponencie, wykonując pojedynczą pieczęć. Figury przedstawiają pełną postać, od stóp do głów, w pełnym rynsztunku i zbroi.
Dolina otrzymała swoją nazwę na cześć wielkiego pojedynku, który lata temu stoczyli między sobą Ci dwaj znamienici shinobi. Był to pojedynek, który na swój sposób wstrząsnął ówczesnym światem ninja – dlatego „Dolina Końca”. I dlatego też te dwie figury stoją już przez lata i pilnują tej efektownej granicy.