Szpital Dobrych Serc

Obrazek
Lokacje znajdujące się z dalsza od głównych pięciu wiosek. Ich umiejscowienie nie jest ujednoznacznione (w większości przypadków) na mapie, przez co są wspólne wszystkim krajom.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Szpital Dobrych Serc

Post pn mar 28, 2016 1:34 pm

Obrazek

To wyjątkowy przystanek na mapie. Mieści się mniej więcej w połowie drogi między Wioską Ukrytego Wodospadu i Wioską Ukrytego Dźwięku, nieco bardziej na północ. Pracujący tutaj iryo-nini są pasjonatami, skupionymi jedynie na niesieniu pomocy, niezależnie od tego, komu i dlaczego ją niosą. Po prostu chcą ratować życie i zdrowie pacjentów znajdujących się w potrzebie.
Większość z obecnych w tym szpitalu lekarzy to byli shinobi, którzy odeszli z zawodu, napatrzywszy się na okropności którejś z wielkich wojen – lub nawet którejś z pomniejszych. Zniechęceni wszechobecnym zniszczeniem i przerażeni żniwem śmierci, poświęcili się całkowicie pomocy innym ludziom.
Budynek nie jest duży, ale żywe kolory sprawiają, że można go dojrzeć z daleka. W środku znajduje się niewielka izba przyjęć, sala operacyjna i kilka przygotowanych sal chorych, w których pacjenci mogą dochodzić do siebie w ubogich, prostych, ale czystych i schludnych warunkach. Szpital utrzymuje się całkowicie z datków – zapłata za leczenie nie jest wymagana, przynajmniej oficjalnie.