Trening chakry

Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Trening chakry

Post sob cze 04, 2016 11:36 pm

Przypominam wszystkim graczom, że oprócz trenowania nowych technik i umiejętności, muszą oni również rozwijać zdolność postaci w zakresie koncentracji i kontroli chakry. Bez tego postać nie będzie mogła efektywnie wykonywać technik.

Dla przypomnienia:
Umiejętność lepszej kontroli chakry trenujemy w tematach fabularnych. Każdy trening musi być odnotowany w karcie statystyk, a ilość przyznawana za pojedynczą sesję to 5 punktów.
Na lepszą kontrolę chakry wpływ ma każda podejmowana przez postać czynność związana z jej używaniem - czy jest to nauka chodzenia po drzewach lub wodzie, długich skoków, medytacja czy ćwiczenie równowagi, a nawet typowe ćwiczenia fizyczne.
Wyjątkiem jest nauka technik - podczas nauki technik nie można wykonywać treningów chakry.


Czyli jeśli postać rozpoczęła Akademię z ilością chakry 5, to przed awansem na genina powinna trenować raz. Po awansie dochodzą kolejne trzy treningi - aby zrównać się z maksymalną ilością chakry przypisaną do genina, czyli 25 punktów.

W wypadku postaci zaczynających grę od rangi C trening kontroli chakry również jest konieczny. Temat o nauce został uzupełniony o stosowny dopisek.

Powodzenia!

Dopisek: Proszę również o uzupełnienie statystyk postaci w ilość chakry (zgodną z liczbą odbytych treningów) oraz ilość wykorzystanych punktów rozwoju.
Mistrzowie Gry
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 28
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 5:21 pm
Imię:
Nazwisko:
Pseudonim:
Wiek: 0
Waga / wzrost:
Wioska: Inna
Specjalizacje:
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Talent: wszystkie
Kontaktowanie:

Re: Trening chakry

Post śr cze 08, 2016 5:08 pm

Mała adnotacja.

Osoby, które rozpoczęły grę przed pojawieniem się tego tematu nie muszą dostosowywać się do nowych założeń. Ranga C rozpoczynała z 25 pkt chakry, a ranga D z 10. Jednakże nadal w przypadku postaci rozpoczynającymi z rangą D obowiązuje trening, gdy ta wskoczyła na rangę wyżej (czyli zdała egzamin, ma rangę C, ale nadal 10pkt chakry).

Samidare