Youton; Futton - Uwolnienie Lawy; Pary

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Youton; Futton - Uwolnienie Lawy; Pary

Post wt kwie 05, 2016 10:54 pm

Obrazek

Yōton - Uwolnienie Lawy

Zaawansowana transformacja natury chakry łącząca element ziemi i ognia w celu stworzenia substancji wulkanicznych, takich jak lawa, popiół czy guma, o różnych właściwościach i zastosowaniach. Wybiera się dwa rodzaje materiałów.

Wymagana specjalizacja: soshijutsu, natury chakry: katon, doton, suiton.

Lista substancji:
Roztopiona skała (1), Żrące błoto (2), wapno/popiół (3), guma (4)

Techniki:

Yōkai no Jutsu - Technika Topniejącej Zjawy (1,2)
Użytkownik wypluwa strumień silnie żrącej, kleistej substancji/płynnej skały. Jego ilość i kształt zależy od ilości użytej chakry i poziomu ninja. Substancja nie oddziałuje na użytkownika w chwili tworzenia techniki. Substancja wydziela także dużo dymu co może pomóc w trafieniu ofiary jeśli pierwszy atak chybi.
Chakra: 5+
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni

Sekkaigyō no Jutsu - Technika Zastygającego Wapna (3)
Użytkownik wypluwa dużą ilość wapna które uderza w cel z dużą siłą. Po połączeniu z wodą substancja zachowuje się jak błyskawicznie schnący cement.
Chakra: 5
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Gomuheki - Gumowa Ściana (4)
Użytkownik wypluwa szybko zastygającą, ciągliwą i sprężystą substancję. Kontakt z nią nie jest groźny jednak może szybko i skutecznie unieruchomić nawet najbardziej zaciekłego rywala. Wyjątkowa konsystencja sprawia, że siła wszelkich ataków jest negowana co czyni z gumy świetny materiał na obronę.
Chakra: 6+
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni

Kaisekifū no Jutsu - Technika Zapieczętowania Kamieniem Popielnym (3)
Użytkownik wydmuchuje bardzo gęsty popiół, który owija się wokół celu, a następnie twardnieje i unieruchamia go. Skupiając się na technice można polepszyć jej wiążącą siłę.
Chakra: 9
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni

Gomudama - Gumowa Kula (4)
Użytkownik wypluwa materiał z którego szybko może tworzyć różne kształty, jak na przykład gumową kule, która chroni przed atakami. Możliwości są jednak praktycznie nieograniczone, a zamiana ilości substancji jak i przybranego kształtu może wpływać na właściwości.
Chakra: 5+
Ranga: A
Czas nauki: 8 dni
Wymagania: znajomość techniki GomuhekiFutton - Uwolnienie Pary

Zaawansowana transformacja natury chakry łącząca element wody i ognia w celu stworzenia różnego rodzaju oparów, o różnych właściwościach i zastosowaniach.

Techniki:

Kōmu no Jutsu - Technika Wprawnej Mgły
Użytkownik wydmuchuje z ust chmurę mgły. Posiada ona niezwykle żrące właściwości zdolne rozpuścić praktycznie wszystko poza samym użytkownikiem. Możliwa jest ciągła kontrola ph chmury by w razie potrzeby regulować jej właściwości. Do efektywnego wykorzystania techniki należy wykonywać ją w zamkniętych pomieszczeniach.
Chakra: 7+
Ranga: C
Czas nauki: 6 dni