Jiongu - Straszna Obraza Ziemi

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Jiongu - Straszna Obraza Ziemi

Post wt kwie 05, 2016 11:30 pm

Obrazek


Jiongu - Straszna Obraza Ziemi

Zakazana technika pochodząca z Wioski Ukrytego Wodospadu. Zamienia ona ciało człowieka w coś w rodzaju szmacianej lalki trzymającej się razem na setkach grubych, czarnych nici. Użytkownik może dowolnie manipulować nićmi, a także oddzielać i łączyć swoje części ciała w celu ataku. Możliwe jest także przyszywanie kończyn innych, włącznie z przywróceniem układu nerwowego, za pomocą nici. Proces ten nie musi się jednak zawsze udać. Najbardziej godną uwagi zdolnością jest jednak “nieśmiertelność”. Użytkownik może przedłużyć swoje życie pochłaniając i wszczepiając sobie "częsci zamienne" - organy innych ludzi. Smakowitym kąskiem jest zazwyczaj serce ofiary, gdyż jest ono głównym źródłem chakry.

Wymagana specjalizacja: ninjutsu.

Techniki:

Sureddo Kontorōru - Kontrola Nici
Użytkownik potrafi kontrolować szwy z których składa się jego ciało. Może używać ich do dowolnych celów. Ataków, obrony, chwytania, wiązania czy nawet zszywania.
Chakra: zależnie od ilości i długości nici
Ranga: D-S
Czas nauki: 3 dni
Czas douczenia: 1 dzień (co rangę)

Osore no Chikara - Przerażająca Siła
Ciało użytkownika nie posiada tkanek mięśniowych, porusza się dzięki kontroli nici wewnątrz pozszywanej powłoki. Dzięki temu posiada on iście nadludzką siłę.
Chakra: im więcej chakry tym większa siła
Ranga: D-S
Czas nauki: 2 dni
Czas douczenia: 2 dni (co rangę)

Fukku Shūto - Strzał Hakiem

Użytkownik potrafi wystrzelić swoją rękę by zadać nią cios, lub chwycić dowolny obiekt. Kończyna cały czas zostaje połączona z ciałem czarnymi nićmi.
Chakra: 2
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Ishoku Zōki - Transplantacja Serca
Użytkownik unieruchamia przeciwnika swoimi nićmi, a następnie wpuszcza część z nich do jego klatki piersiowej by wydobyć jego organy i zaszczepić je sobie. W przypadku wszczepieniu sobie serca użytkownik otrzymuje dodatkowe zasoby chakry i oryginalną naturę ofiary (pierwszą jaką poznała). Maksymalna liczba posiadanych, dodatkowych serc to cztery (liczba zależy od rangi postaci 1/2/3/4 - C/B/A/S). Są one przechowywane pod specjalnymi maskami znajdującymi się na plecach użytkownika.
Chakra: 5
Ranga: C-S
Czas nauki: 4 dni
Czas douczenia: 2 dni (co rangę)

Hoshū Toritsuke - Łatane Przyłączenie
Użytkownik może użyć swoich nici do zszycia towarzyszy i zastąpienia przerwanych mięśni, ścięgien i nerwów swoimi nićmi. Proces wymaga trochę czasu i pozostawia nieciekawy wygląd, przypominający ciało samego użytkownika.
Chakra: 2-5
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni

Issei Hōka - Jednoczesne Podpalenie
Użytkownik potrafi częściowo rozłączyć swoje ciało tak aby dwie maski zamiast na plecach znajdowały się nad jego ramionami. Pozwala to na używanie ich technik jednocześnie tworząc zabójcze kombinacje.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 7 dni

Bakemono Henkan - Przemiana w Potwora
Użytkownik częściowo rozczepia całe ciało tak, by na zewnątrz wydostawało się całe mnóstwo nici. Wychodzą one także z ust. Co więcej maski wraz z sercami mogą dowolnie przemieszczać się po obszarze nici. Wygląda to tak jakby kilka tworów myślało i współpracowało w jednym ciele.
Chakra: 11
Ranga: A
Czas nauki: 9 dni
Wymagania: znajomość techniki Issei Hōka

Akumu Shūkai - Zebranie Koszmarów
Użytkownik potrafi całkowicie odłączyć maski z sercami, wraz z całą stertą czarnych nici, od swojego ciała by stworzyć niezależne kreatury. Potwory są w stanie unosić się, walczyć i używać technik dostępnego im żywiołu. Jeśli główne ciało straci swoje serce maski wracają do korpusu uzupełniając lukę jednym z dodatkowych serc.
Chakra: 10 za maskę
Ranga: S
Czas nauki: 12 dni