Hachibi no Gyuki - Ośmioogoniasty

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Hachibi no Gyuki - Ośmioogoniasty

Post pt mar 18, 2016 10:18 pm

Hachibi no Gyuki
Obrazek

Charakter:
Gyuki jest twardy i poważny. Często mówi w dość chamski, nieuprzejmy sposób. Jest dość dziki i wybuchowy. Gdy tylko nadarzy się okazja żeby zaszaleć ośmio-ogoniasty z chęcią z niej skorzysta. Podobnie jak Shukaku on także nielubi Kuramy za pogląd o sile i ilości ogonów. W stosunku do ludzi także nie jest zbyt przyjaźnie nastawiony.

Wygląd:
Gyuki to ushi-oni (wół-demon) z czterema, długimi rogami na głowie.Jego tułów jest umięśniony, a masywny grzbiet przypomina bizona. Jego ręce przypominają ludzkie, chociaż mają wystające elementy na łokciach. Dłonie mają przeciwstawne kciuki. Jego dolna połowa to osiem ogonów wyglądających jak macki ośmiornicy. Jeśli zostaną odcięte odrastają.

Zdolności biju:
Tak jak każdy z biju posiada nieopisaną ilość chakry, której część potrafi przekazać komu zechce. Potrafi wykonać Bijudame oraz posługiwać się telepatią w celu komunikacji ze swoim jinchuuriki, lub innymi ogoniastymi bestiami.
Posiada olbrzymią siłę fizyczną i pomimo swojej budowy dość sprawnie porusza się na lądzie. Owijając swoje ciało mackami Gyuki jest w stanie skutecznie osłonić się przed większością ataków, nawet bardzo silnych. Jedynym rodzajem ataku przed jakim macki nie chronią są bardzo ostre, tnące ataki. Pozostając w tej samej formie biju potrafi obracać się ze sporą prędkością tworząc masywny wir, a pęd powietrza powstały w ten sposób z łatwością łamie drzewa. Jego macki jeśli zostaną odcięte mogą służyć jako medium chakry, np do tworzenia klona jinchuuriki. Poza tym Gyuki potrafi także pluć atramentem.

Zdolności jinchuuriki:
Jinchuuriki Gyukiego jest w stanie używać atramentu. Co więcej może wykonać klona, który chociaż sam nie potrafi wykonywać technik to posiada specjalną zdolność pieczętującą.

Wpływ demona:
Gwałtowny temperament Gyukiego sprawia, że jinchuuriki często ma trudności z utrzymaniem go w ryzach. Jeśli tylko nosiciel będzie miał chwilę słabości biju z pewnością z niej skorzysta rozpętując piekło. Po swoim szaleństwie zazwyczaj jednak wróci do poprzedniego stanu rzeczy.


Techniki:

Sumi Koboremasu - Oblanie Atramentem
Użytkownik wypluwa atrament. Jego ilość jest zależna od użytej chakry, a zastosowania mogą być różne.
Chakra: 2+
Ranga: D
Czas nauki: 2 dni

Sumi Bunshin no Jutsu - Technika Atramentowego Klona
Użytkownik tworzy materialnego klona z atramentu. Przekazuje mu pewną ilość chakry, z której klon może korzystać, wykonując techniki do rangi C. Po zniszczeniu klona chakra nie wraca. Klony są połączone z użytkownikiem, dzięki czemu może kontrolować ich poczynania. Niestety, ninja wysokiej rangi może przejrzeć technikę i zorientować się, że ma do czynienia z klonem.
Chakra: 5 za stworzenie (+ przekazanie chakry na techniki)
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Takoashi Bunshin no Jutsu - Technika Klona z Macki
Technika pozwala tworzyć idealnego klona z obciętej macki Gyūkiego. Nawet najlepsze z doujutsu nie jest w stanie go rozpoznać. Może walczyć i wykonywać techniki tak długo, aż nie wyczerpie się chakra znajdująca się w ogonie. Gdy to się stanie klon zamienia się w mackę.
Chakra: 7 + chakra na techniki
Ranga: A
Czas nauki: 6 dni

Bijū Hachimaki - Obrót Ośmio-ogoniastej Bestii
Owijając swoje ciało mackami Gyūki lub jinchuuriki w postaci ogoniastej bestii, jest w stanie obracać się ze sporą prędkością tworząc masywny wir, a pęd powietrza powstały w ten sposób z łatwością łamie drzewa. Na terenie w którym użyto techniki zostaje pobojowisko.
Chakra: 11
Ranga: S
Czas nauki: 9 dni

Fuinjutsu: Okutopasu Horudo - Technika Pieczętująca: Chwyt Ośmiornicy
Obrazek
Unikalna technika jinchuuriki ośmio-ogoniastego. Użytkownik korzystając z atramentu tworzy klona, który nie wykonuje technik. Może jednak chwycić ofiarę i rozpaść się na atrament pokrywając przeciwnika. Po dosłownie kilku sekundach atrament zastyga, a jakiekolwiek ruchy są całkowicie niemożliwe.
Chakra: 8
Ranga: S
Czas nauki: 7 dni