Bukijutsu - Techniki Broni

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Bukijutsu - Techniki Broni

Post ndz kwie 03, 2016 11:36 pm

Obrazek

Techniki wachlarza (talent Mistrz Wielu Broni):
Wymagana natura chakry Fuuton.

Fusajin no Jutsu - Technika Piaskowego Wiatru

Użytkownik generuje podmuch wiatru, który unosi okoliczny piach i pył pokrywając różne powierzchnie, na przykład drzewa. Technika nie jest specjalnie szkodliwa, ale może nieco utrudnić obserwacje czegokolwiek. Pokrycie piaskiem zmniejsza także przyczepność.
Chakra: 4
Ranga: D
Czas nauki: 3 dni

Kaze Gaeshi - Powrót Wiatru
Używając specjalnej broni użytkownik jest w stanie zneutralizować technikę wiatru przeciwnika zamieniając jej chakre w niewielką wichurę. Działa jedynie na techniki o podobnej sile i randze.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Kamaitachi no Jutsu - Technika Sierpa Łasicy

Atutowa technika każdego użytkownika wachlarza. Posiada świetnie walory ofensywne jak i defensywne. Broń tworzy podmuchy wiatru zdolne do cięcia wszystkiego co napotkają na swojej drodze. Doświadczony Shinobi może nimi manipulować, by na przykład użyć ich do stworzenia wiru. Wszystko co zostanie w niego złapane jest uwięzione i szatkowane. Nie są to głębokie cięcia jednak ich nadmierna ilość może zagrażać życiu ofiary. Temari z czasem była na tyle wprawna w manipulacji wiatrem iż zdołała odseparować zbroję samuraja od jego ciała bez uszkodzenia nosiciela.
Chakra: 7+
Ranga: B/A/S
Czas nauki: 8 dni

Kazekiri no Jutsu - Cięcie Wiatru
Posiadając specjalną broń użytkownik tworzy pojedynczy, ostry podmuch wiatru jest w stanie dosłownie “przeciąć” większość znanych materiałów. Można także przeciąć inną technikę wiatru, tak by całkowicie ją zneutralizować.
Chakra: 8
Ranga: A
Czas nauki: 6 dni
Wymagania: znajomość techniki Kaze Gaeshi

Kakeami - Rzut Siecią

Technika wymagająca co najmniej dwóch użytkowników wachlarza. Wspólne machnięcia bronią tworzą z wiatru niezwykle ostrą sieć. Technika chociaż pozwala na poszatkowanie nawet najtwardszych z materiałów posiada luki wystarczająco duże by wykorzystać je do uniku. Nie jest to jednak łatwe gdyż atak jest szybki i niezbyt widoczny, jak to wiatr.
Chakra: 8 od osoby
Ranga: A
Czas nauki: 6 dni
Wymagania: znajomość Kamaitachi no Jutsu


Daikamaitachi no Jutsu - Technika Wielkiego Sierpa Łasicy

Potężniejsza wersja Kamaitachi no Jutsu. Tym razem wytworzone wachlarzem prądy powietrza mają wystarczającą siłę i ostrość by wykarczować spory obszar lasu, a nawet skały. Technika jest wystarczająco silna by odbić niemalże każde jutsu o podobnej sile niezależnie od żywiołu.
Chakra: 10
Ranga: A/S
Czas nauki: 7 dni
Wymagania: znajomość techniki Kamaitachi no Jutsu.

Kuchiyose: Kirikiri Mai - Przywołania: Szybki Tnący Taniec
Używając swojej krwi na powierzchni wachlarza użytkownik przywołuje Kamatari - jednooką łasicę uzbrojoną w wielki sierp i bierze zamach. Wachlarz tworzy nawałnicę na której “jedzie” Kamatari wzmacniając siłę tnącą techniki. Wiatr rozciąga się na kilkaset metrów i tnie dosłownie wszystko co napotka na swojej drodze, niezależnie jak twardy jest materiał.
Chakra: 15
Ranga: S
Czas nauki: 11 dni
Wymagania: znajomość techniki Kuchiyose no Jutsu, podpis na zwoju łasic.