Shoton - Element Kryształu

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Shoton - Element Kryształu

Post śr kwie 06, 2016 12:01 am

Obrazek

Użytkownicy Elementu Kryształu mogą za pomocą chakry zmienić w kryształ każdą materię. Wytworzony kryształ może służyć za broń lub też zostać inaczej wykorzystany. Kryształy Shotonu są twardym materiałem, który odbija światło, dzięki czemu staje się bardzo niewygodnym przeciwnikiem dla użytkowników technik wzrokowych.

Wymagana specjalizacja: ninjutsu, natura chakry: doton.

Kessho no Mori - Kryształowa Włócznia
Użytkownik tworzy wokół swojej ręki podłużną kryształową włócznię, zwężającą się do dołu i zakończoną ostrym szpikulcem.
Chakra: 4
Ranga: C
Czas nauki: 4 dni

Kessho no Hari - Kryształowe Igły
Użytkownik wytwarza igły, które wystrzeliwują spod ziemi w wyznaczonym miejscu, najczęściej tym, w którym znajduje się przeciwnik. Może również stworzyć mniejszą wersję igieł, traktując je jak makabishi.
Chakra: 4
Ranga: C
Czas nauki: 4 dni

Shōton: Suishōtō - Element Kryształu: Nefrytowe Ostrze
Użytkownik tworzy przytwierdzone do przedramienia kryształowe ostrze. Może być proste lub zakrzywione. Można również stworzyć je na obu rękach. Ich przewagą jest pozostawienie użytkownikowi wolnych dłoni.
Chakra: 3
Ranga: C
Czas nauki: 4 dni

Shōton: Suishō Kyō - Element Kryształu: Nefrytowe Lustro
Użytkownik tworzy wielkie lustro w kształcie płatka śniegu.
Chakra: 3
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Kesshō: Kyodai Rokkaku Shuriken - Kryształ: Olbrzymi Sześciokątny Shuriken
Użytkownik tworzy w swojej dłoni wielki shuriken w kształcie płatka śniegu. Wyróżnia się on wyjątkową ostrością.
Chakra: 3
Ranga: C
Czas nauki: 4 dni

Kesshō: Rokkaku Shuriken: Ranbu - Kryształ: Sześciokątny Shuriken: Dziki Taniec
Użytkownik tworzy wiele dużych shurikenów w kształcie płatków śniegu, które podkręca za pomocą chakry, wysyłając je serią w stronę przeciwnika. Kiedy shurikeny znajdą się blisko celu, użytkownik może sprawić że te rozpadną się na setki ostrych, kryształowych igieł.
Chakra: 2 za shurikena
Ranga: B
Czas nauki: 4 dni
Wymagania: znajomość Kesshō: Kyodai Rokkaku Shuriken

Shōton: Shuriken Ranbu - Element Kryształu: Dziki Taniec Shurikenów
Użytkownik otacza się wirującymi cząstkami kryształu, formując je w wiele shurikenów, które obracają się dookoła niego nim nie pośle ich w przeciwnika z dużą siłą.
Chakra: 3 za 10 shurikenów
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Suishō Bunshin no Jutsu - Technika Nefrytowego Klona
Po stworzeniu kryształowego lustra, z jego wnętrza mogą wychynąć klony użytkownika. Są zrobione z kryształu, na który roztrzaskują się po zniszczeniu. Klony są stosunkowo twarde i wytrzymałe, ale nie mogą korzystać z technik wyższych niż ranga C.
Chakra: 3 za klona + ewentualna chakra na wykonanie techniki
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni
Wymagania: znajomość Shōton: Suishō Kyō

Kessho no Hoiru - Kryształowe Koło
Użytkownik tworzy kryształowy okrąg, w którym dzięki obrotom koła może bardzo szybko poruszać się po wodzie lub płaskim lądzie.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Shōton: Omiwatari no Jutsu - Element Kryształu: Technika Przecinaka Bogów
Użytkownik kładzie dłoń na podłożu, tworząc podłużną strugę ostrych kryształów wyłaniających się z niego. Są zdolne zrobić z przeciwnika szaszłyki.
Chakra: 5
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni

Kesshō no Yoroi - Kryształowa Zbroja
Użytkownik pokrywa się cienką warstwą kryształu, co podnosi jego odporność na ataki fizyczne i równocześnie pomaga wzmocnić jego własne. Zbroja jest przezroczysta, dzięki czemu można ją zobaczyć tylko dzięki refleksom słońca.
Chakra: 4 - aktywacja, 2 - podtrzymanie co turę
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni

Shōton: Kurenai no Kajitsu - Element Kryształu: Szkarłatny Owoc
Użytkownik tworzy kryształową kopułę, mogącą służyć jako pułapka bądź osłona. Kopuła posiada dużą wytrzymałość zarówno na ataki z zewnątrz jak i z wewnątrz.
Chakra: 6
Ranga: B
Czas nauki: 6 dni

Shōton: Hashō Kōryū - Element Kryształu: Rozdzierający Kryształowy Smok
Użytkownik mineralizuje materię dookoła, tworząc z niej wielkiego kryształowego smoka, którym steruje się za pomocą woli. Smok może być wykorzystany do przemieszczania się bądź atakowania przeciwników. Można stworzyć kilka smoków naraz.
Chakra: 8 za smoka
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni

Shoton: Kessho no Toge - Element Kryształu: Kryształowe Ciernie
Użytkownik sprawia, że z ziemi wysuwa się kryształowy twór, z którego wystają ciernie. Twór cały czas rozrasta się i rozgałęzia wedle woli użytkownika - ostre ciernie mogą ścigać przeciwnika, usiłując go przebić.
Chakra: 5 + 2 co turę jeśli dalej rośnie
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni

Shoton: Kurenai no Yaei-chi - Element Kryształu: Szkarłatny Schron
Użytkownik posyła falę chakry, z której tworzy się potężna, niemalże niemożliwa do sforsowania ściana z kryształu. W wypadku uszkodzenia, kryształ samoczynnie się odnawia.
Chakra: 8
Ranga: A
Czas nauki: 7 dni

Shōton: Isshi Kōmyō - Element Kryształu: Wstęga Chwały
Technika potężnej tarczy. Użytkownik otacza się kryształowym graniastosłupem, unoszącym się w powietrzu. Pryzmat jest niezwykle twardy i wydaje się być całkowicie odporny na zdecydowaną większość technik i ataków. Jednak w razie naruszenia bądź zniszczenia, zaczyna stopniowo pękać. Jego dodatkowym atutem jest możliwość skoncentrowania chakry użytkownika w jednym z wierzchołków i wystrzelenie jej w formie potężnego energetycznego promienia.
Chakra: 10 stworzenie pryzmatu, promień 4
Ranga: A
Czas nauki: 10 dni

Shōton: Suishōtō - Element Kryształu: Nefrytowe Pięciostronne Kolumny
Technika typowo wspomagająca. Użytkownik tworzy pięć kryształowych kolumn dookoła wybranej osoby. Przesyłając do nich swoją chakrę znacząco zwiększa moc technik osoby, która znajduje się wewnątrz kręgu.
Chakra: 7
Ranga: A
Czas nauki: 9 dni

Shōton: Suishō Rō no Jutsu - Element Kryształu: Technika Nefrytowego Więzienia
Użytkownik pokrywa całe ciała swoich przeciwników kryształem, który wyłania się z ziemi, wiążąc w pierwszej kolejności nogi celu. Kiedy oponent jest już w całości zamknięty w krysztale, jego ciało również ulega krystalizacji - jego funkcje życiowe ustają aż do wycofania techniki. Jeśli kryształ w którym uwięziony jest przeciwnik rozpryśnie się, ciało uwięzionego również ulega dezintegracji.
Chakra: 8
Ranga: A
Czas nauki: 8 dni

Shōton: Kesshō Gokakurō - Element Kryształu: Kryształowe Pięciokątne Więzienie
Rozwinięcie Techniki Nefrytowego Więzienia. Tym razem kryształ wyłania się z ziemi równocześnie wiążąc kilka celów naraz (do 5), szybciej i dokładniej niż w podstawowej wersji.
Chakra: 11
Ranga: A
Czas nauki: 8 dni
Wymagania: znajomość Shōton: Suishō Rō no Jutsu

Shōton: Kesshō Gokakurō no Nami - Element Kryształu: Kryształowego Więzienia Fala
Rozwinięcie techniki Pięciokątnego Więzienia - tym razem kryształowe więzienia tworzą się w powietrzu, mogą objąć również dużą ilość celów naraz (do 20), idąc falą.
Do wykonania pieczęci wystarczy zaledwie jedna pieczęć, wykonana jedną ręką.
Chakra: 15
Ranga: S
Czas nauki: 12 dni
Wymagania: znajomość Shōton: Kesshō Gokakurō

Shōton: Suishō Meikyū no Jutsu - Element Kryształu: Nefrytowy Labirynt z Kryształu
Użytkownik tworzy wiele kryształowych kwiatów, które na jego polecenie zaczynają gwałtownie rosnąć, aż stworzą gigantyczny labirynt z czerwonego kryształu. Złapani wewnątrz niego przeciwnicy niemalże na pewno się zgubią, bo kryształy wielokrotnie powielają zarówno ich odbicie, jak i wszelkie ścieżki, przejścia, drogi i inne elementy wewnątrz labiryntu, co myli i rozprasza przeciwnika. Kryształ ze względu na swoją połyskliwą strukturę jest w stanie zmylić nawet Byakugan. Z powodu stabilnej struktury kryształów, pojedynczy atak skoncentrowany w jednym miejscu staje się bezużyteczny i rozprasza się, odbijając od ścian, co bardzo osłabia jego efektywność.
Chakra: 20
Ranga: S
Czas nauki: 13 dni

Shōton: Suishōheki Hachi no Jin - Element Kryształu: Nefrytowa Formacja Ośmiościanu
Technika pozwalająca użytkownikowi na pokrycie bardzo dużego obszaru kryształem w bardzo krótkim czasie, krystalizując wszystko, co znajdzie się w środku. W taką błyskawiczną pułapkę może zostać złapany nawet olbrzymi bijuu.
Chakra: 20
Ranga: S
Czas nauki: 15 dni