Klan Inuzuka

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Klan Inuzuka

Post śr kwie 06, 2016 9:42 pm

Obrazek

Klan Inuzuka to kolejny z rodów od lat związanych z Wioską Ukrytego Liścia. Członkowie klanu charakteryzują się głęboką więzią między człowiekiem i psem, traktują swoje zwierzęta jako równorzędnych towarzyszy broni. Korzystają z łączonych zdolności, a także sami upodabniają się do zwierząt.
Każdy z członków klanu w dzieciństwie wybiera własnego szczeniaka, z którym nawiązuje więź, od tego czasu będąc praktycznie nierozłącznym. Właściciel i jego pies rozumieją się bez słów - a członek klanu zdaje się czasami rozumieć mowę zwierząt.

Wymagana specjalizacja: ninjutsu.

Techniki:Gijuu Ninpou; Shikyuaku no Jutsu - Shinobi Sztuka Naśladowania Zwierząt; Technika Czworga Łap
Użytkownik skupia chakrę i nabiera zwierzęcych cech - jego pazury i kły twardnieją i wydłużają się, rysy twarzy się wyostrzają, włosy rozrastają. Jest trochę szybszy, silniejszy, ma bardzo czuły węch oraz typowo psie odruchy - lądowanie na czterech łapach.
Chakra: 1 za każdą turę
Ranga: D
Czas nauki: 3 dni

Kuuchuu Dainamikku Makingu - Dynamiczne Oznaczanie Powietrzne
Pies wyskakuje wysoko w powietrze i obsikuje swoją ofiarę. Nawet kilka kropli znaczy zapachem cel.
Chakra: -
Ranga: D
Czas nauki: -

Juujin Bunshin - Podział Człowieka i Bestii
Pies i jego właściciel wykonują wspólną przemianę, nabierając wzajemnie cech partnera. Człowiek zyskuje kły, pazury, czuły węch (jak po Technice Czworga Łap), a pies ludzką sylwetkę. Poza tym oboje są identyczni.
Chakra: 2
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Tsuuga - Kły Przebicia
Użytkownik wprawia swoje ciało w ruch wirowy, w efekcie czego wygląda jak zakręcona smuga. Technika zapewnia stosunkowo potężne uderzenie na przeciwnika.
Chakra: 3
Ranga: C
Czas nauki: 4 dni

Gatsuuga - Kieł Przez Kieł
Rozszerzona wersja Tsuugi. Po zastosowaniu Juujin Bunshin użytkownik wykonuje technikę naprzemiennie ze swoim psem, zwiększając siłę i możliwości rażenia.
Chakra: 4
Ranga: C
Czas nauki: 2 dni
Wymagania: znajomość Tsuuga

Inuzuka-Ryuu Jinjuu Konbi-Henge - Technika Przemiany Mieszanej Człowieka i Bestii w Stylu Klanu Inuzuka
Użytkownik i jego pies łączą swoje ciała i przemieniają się w ogromnego białego wilka o dwóch głowach - Soutorou. W tej postaci zyskuje dostępu do potężnych technik, ale również może walczyć w tej postaci.
Chakra: 8
Ranga: B
Czas nauki: 7 dni
Wymagania: znajomość Juujin Bunshin

Garouga - Wilcze Kły
Będąc w postaci dwugłowego wilka użytkownik i jego pies wprawiają swoje ciało w ruch obrotowy. Odbywa się to z taką siłą i szybkością, że użytkownik nie jest w stanie nic zobaczyć - kieruje się za to zapachem. To co napotka na swojej drodze zostaje rozszarpane.
Chakra: 8
Ranga: B
Czas nauki: 7 dni
Wymagania: znajomość Jinjuu Konbi-Henge

Gatenga - Wirujący Kieł
Użytkownik zaczyna toczyć się w zastraszającym tempie, tworząc z własnego ciała wir przypominający piłę tarczową. W tej formie atakuje przeciwnika; potężna energia jest w stanie rozerwać go na strzępy.
Chakra: 9
Ranga: A
Czas nauki: 8 dni

Santo no Okami Taberu - Trzygłowy Wilk Zjadający Własny Ogon
Do techniki potrzebne jest stworzenie materialnego klona - po tym użytkownik, jego klon i pies przybierają wspólnie postać olbrzymiego trzygłowego wilka - Santorou. W tej formie może walczyć lub wykonywać potężniejsze techniki.
Chakra: 10
Ranga: A
Czas nauki: 9 dni

Ooiga Gatenga - Gonitwa Ogona Wirującego Kła
Użytkownik w formie trzygłowego wilka zaczyna kręcić się dookoła własnej osi, zupełnie jakby łapał własny ogon. Kręcąc się, staje z pozycji pionowej. W tej formie atakuje przeciwników. Dostanie się w pobliże takiej wirującej masy to jak wyrok śmierci.
Chakra: 8
Ranga: A
Czas nauki: 8 dni
Wymagania: znajomość Gatenga i Santo no Okami Taberu