Yonbi no Son Goku - Czteroogniasty

Wszelkie informacje na temat fabularny: więzy krwi, demony, umiejętności, techniki, a także wszelkie statystyki naszych postaci.
Mistrz Gry - Kimi
Awatar użytkownika
Mistyczny Ninja
Posty: 298
Rejestracja: pn kwie 04, 2016 2:14 pm
Lokalizacja: Katowice
Imię: Mistrz
Nazwisko: Gry
Pseudonim: Boski Miszcz
Wiek: 99
Waga / wzrost: 666
Wioska: Konoha
Specjalizacje: Bogini Kreacji
Ubiór:
Znaki szczególne:
Karta postaci:
Statystyki:
Finanse:
Relacje:
Kontaktowanie:

Yonbi no Son Goku - Czteroogniasty

Post pt mar 18, 2016 10:03 pm

Yonbi no Son Goku
Obrazek

Charakter:
Son Goku jest bardzo dumną bestią, która nienawidzi nazywania go “cztero-ogoniastym”, szczyci się swoim pochodzeniem. Nienawidzi ludzi, których obwinia za zniewolenie ogoniastych bestii. Uważa, że małpy są bardziej inteligentne od człowieka.
O swoich ogoniastych przyjaciołach wyraża się z wielkim szacunkiem zawsze nazywając ich po imieniu. Podobnie czyni z ludźmi jeśli natrafi na kogoś, kto sam okazuje szacunek biju.

Wygląd:
Son Goku wyglądem przypomina goryla. Ma czerwone futro i blado-zielonkawą skórę. Ma żółte oczy z białymi źrenicami, podłużne występy na ogonie przypominające kolce, wydłużone, niebieskawe kły oraz dwa długie rogi zakrzywione do góry na kształt korony.
Zarówno końce jego zębów jak i rogów są ciemne. W paszczy nie ma języka, a otwór który wygląda jak kopuła wulkaniczna..

Zdolności biju:
Tak jak każdy z biju posiada nieopisaną ilość chakry, której część potrafi przekazać komu zechce. Potrafi wykonać Bijudame oraz posługiwać się telepatią w celu komunikacji ze swoim jinchuuriki, lub innymi ogoniastymi bestiami.
Yonbi jest także niezwykle wprawny w walce wręcz, głównie dzięki swojej zwinności i sile fizycznej. Był zdolny podnieść i rzucić ośmio-ogoniastym Gyukim bez większego problemu.
Poza tym używa katonu i dotonu łącząc je w yoton.

Zdolności jinchuuriki:
Jinchuuriki Son Goku obowiązkowo wybiera na start specjalizację “soshijutsu”, oraz naturę chakry doton lub katon. Kolejnym żywiołem musi być drugi z nich.
Jest w stanie używać elementu lawy (tylko formy - mniej lub bardziej - roztopionej skały).
Jinchuuriki może używać specjalnej wersji powłoki demona pokrytej “pancerzem z lawy”. Przy korzystaniu z chakry biju zwiększa się głównie siła fizyczna.

Wpływ demona:
Son Goku jako bestia dumna i nienawidząca ludzi niechętnie godzi się na współpracę. Co więcej w porównaniu z innymi ogoniastymi bardzo często zabiera głos, głównie by skomentować jak bardzo małpy są lepsze i mądrzejsze od ludzi. Jest tylko jedna rzecz, której nienawidzi bardziej od ludzi. Jest to brak szacunku.

Techniki:

En'en Hōka - Podpalenie Małpim Płomieniem
Użytkownik zionie skoncentrowanym strumieniem zielonych płomieni.
Chakra: 4
Ranga: C
Czas nauki: 3 dni

Yōton: Shakugaryūgan no Jutsu - Uwolnienie Lawy: Technika Przypalającego Strumienia Skały
Użytkownik wypluwa kulę lawy, która szybko, częściowo zastyga na powierzchni tworząc skałę. Z uwagi na swoją konstrukcję są w stanie stopić praktycznie wszystko. Jeśli natomiast uderzą w coś wystarczająco odpornego rozbijają się oblewając cel lawą.
Chakra: 4 za pocisk
Ranga: B
Czas nauki: 5 dni

Kakazan - Góra Kwiatów i Owoców
Użytkownik jest w stanie stworzyć niewielki wulkan, który wybucha rozrzucając magmę i skały w postaci przypominającej kwitnący kwiat.
Chakra: 8
Ranga: A
Czas nauki: 6 dni

Yōton: Shakugaikōken - Uwolnienie Lawy: Przypalająca Pancerna Pięść
Po pokryciu ciała powłoką z lawy użytkownik zadaje mocarny cios. Nawet jeśli chybi gdy przeleci on wystarczająco blisko celu może wywołać oparzenia.
Chakra: 5
Ranga: A
Czas nauki: 6 dni
Wymagania: znajomość i aktywacja techniki Yōton Chakura Mōdo

Yōton Chakura Mōdo - Tryb Chakry Uwolnienia Lawy
Umiejętność dostępna dopiero po dogadaniu się z demonem. Jest to specjalna wersja ogoniastej powłoki, gdzie użytkownik pokrywa ją lawą. Stwarza to nie tylko silną obronę przed atakami fizycznymi ale wzmacnia również ataki nosiciela.
Chakra: 10
Ranga:S
Czas nauki: 8 dni
Wymagania: zaprzyjaźnienie się z demonem.